Linkime sėkmės

ppp
    Neįprasta 2019-2020 mokslo metų pabaiga, neįprasta paskutinė pamoka, neįprasta brandos egzaminų sesija... Visa tai nesutrukdė mūsų gimnazijos abiturientams pasirinkti tolimesnį mokymosi bei gyvenimo kelią. Taigi, brandos egzaminų sesijos finišą pasiekė visi septyni abiturientai – visiems VI –osios Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos laidos abiturientams įteikti brandos atestatai - vidurinį išsilavinimą liudijantys dokumentai.

Džiugu, kad dauguma buvusių abiturientų apsisprendė mokytis toliau, atsakingai rinkosi tolimesnį mokymosi kelią – siekė suderinti savo mėgstamą veiklą su būsima profesija, domėjosi mokomaisiais dalykais studijų metu, įsidarbinimo galimybėmis, baigus pasirinktą mokymosi programą.

Populiariausiomis mokymo įstaigomis tarp mūsų moksleivių buvo profesinės mokyklos. Jas pasirinko net 4 moksleiviai (57 %): Ramona Labutytė, Gytis Andriūnas, Mantas Mažeika, Karolis Mikaila. Šie Antazavės moksleiviai toliau mokysis Vilniaus technologijų mokymo, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centruose, kur įgys automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko, kirpėjo bei paramediko profesijas.

Aukštojo išsilavinimo siekti nusprendė tik viena mūsų mokinė – Greta Mieliauskaitė. Ji studijuos dizainą Kauno kolegijoje (KK).

Du moksleiviai mokymąsi atidėjo ateičiai - dabar jie nori išbandyti savo jėgas ir labiau pažinti save karinėje tarnyboje, todėl laukia šaukimo į Lietuvos kariuomenę.

Profesinių mokyklų moksleiviai mokslus jau pradėjo, kolegijų ir kitų aukštųjų mokymo įstaigų studentai startuos rugsėjo 14 -ąją dieną. Tad, belieka pasveikinti mūsų buvusius moksleivius su naujų mokslo metų pradžia ir palinkėti sėkmės naujame jų gyvenimo etape. Taigi, naujų žinių, naujų patirčių ir naujų atradimų!

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos