Linkime sėkmės

ppp
    Neįprasta 2019-2020 mokslo metų pabaiga, neįprasta paskutinė pamoka, neįprasta brandos egzaminų sesija... Visa tai nesutrukdė mūsų gimnazijos abiturientams pasirinkti tolimesnį mokymosi bei gyvenimo kelią. Taigi, brandos egzaminų sesijos finišą pasiekė visi septyni abiturientai – visiems VI –osios Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos laidos abiturientams įteikti brandos atestatai - vidurinį išsilavinimą liudijantys dokumentai.

    Džiugu, kad dauguma buvusių abiturientų apsisprendė mokytis toliau, atsakingai rinkosi tolimesnį mokymosi kelią – siekė suderinti savo mėgstamą veiklą su būsima profesija, domėjosi mokomaisiais dalykais studijų metu, įsidarbinimo galimybėmis, baigus pasirinktą mokymosi programą.

    Populiariausiomis mokymo įstaigomis tarp mūsų moksleivių buvo profesinės mokyklos. Jas pasirinko net 4 moksleiviai (57 %): Ramona Labutytė, Gytis Andriūnas, Mantas Mažeika, Karolis Mikaila. Šie Antazavės moksleiviai toliau mokysis Vilniaus technologijų mokymo, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centruose, kur įgys automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko, kirpėjo bei paramediko profesijas.

    Aukštojo išsilavinimo siekti nusprendė tik viena mūsų mokinė – Greta Mieliauskaitė. Ji studijuos dizainą Kauno kolegijoje (KK).

    Du moksleiviai mokymąsi atidėjo ateičiai - dabar jie nori išbandyti savo jėgas ir labiau pažinti save karinėje tarnyboje, todėl laukia šaukimo į Lietuvos kariuomenę.

    Profesinių mokyklų moksleiviai mokslus jau pradėjo, kolegijų ir kitų aukštųjų mokymo įstaigų studentai startuos rugsėjo 14 -ąją dieną. Tad, belieka pasveikinti mūsų buvusius moksleivius su naujų mokslo metų pradžia ir palinkėti sėkmės naujame jų gyvenimo etape. Taigi, naujų žinių, naujų patirčių ir naujų atradimų!

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

sekme

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla