Tolimesnį kelią jau pasirinko

Drugelis titulgele zinija gvaizdune

    Baigėsi bendrasis priėmimas į aukštąsias ir profesines mokyklas, tad jau žinome ir mūsų gimnazijos abiturientų bei mokinių, įgijusių pagrindinį išslavinimą, tolimesnį pasirinkimą - mokyklą ir pasirinktą mokymo(si) programą, kurią mokiniai studijuos artimiausius vienerius - ketverius metus.

    Vidurinį išsilavinimą 2020-2021 m.m. įgijo 13 Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos moksleivių. Kaip ir praėjusiais metais daugiau nei pusė abiturientų (8 mokiniai) apsisprendė mokytis profesinėse mokyklose ir per 1- 2 metus įgyti profesiją. Pasirinktų profesijų paletė šiemet itin įvairi - elektrikas, konditeris, barmenas ir padavėjas, suvirintojas, stalius - dailidė, JavaScript programuotojas, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėja, kirpėja. Profesijos mokiniai mokysis taip pat įvairiose įstaigose ir miestuose: Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre, profesinio Vilniaus technologijų mokymo centre, mokymo centre ,,Žirmūnai", Kauno karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje bei Amatų mokykloje Rūdininkuose.

    Savo mokymąsi profesinėse mokyklose tęs ir keturi šiemet pagrindinį išsilavinimą įgiję mokiniai.

    Du buvę mūsų abiturientai - Gailė Gruzdaitė ir Aldas Kirijanovas sieks aukštojo mokslo diplomo -mokysis aukštosiose mokyklose. Gailė tapo Vilniaus universiteto studente, kur studijuos kultūros istoriją ir antropologiją, Aldas pasirinko automobilių elektronikos sistemų studijų programą Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, kur įgys aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. Labiausiai džiugina tai, kad visi mokiniai gavo valstybės finansuojamas studijų vietas, o jų pasirinktos studijų programos pageidavimų sąraše buvo pažymėtos pirmuoju numeriu.

    Kaip ir kasmet, šie metai - ne išimtis, dalis mokinių (jų keturi) pasiryžo dirbti- įsilieti į darbo pasaulį - išbandyti ir patikrinti savo gebėjimus, galimybes, įgyti gyvenimiškos ir profesinės patirties, kuri jų manymu jiems reikalinga, priimant sprendimus ir renkantis tolimesnį profesinį kelią.

    Taigi, naujas gyvenimo etapas - naujos žinios, nauja patirtis, nauji draugai bei dėstytojai ir, žinoma, nauji atradimai ir naujos galimybės. Sveikiname buvusius savo mokinius su naujo etapo pradžia ir artėjančios Rugsėjo Pirmosios švente!

Jovita Vainikevičiūtė, gimnazijos ugdymo
karjerai koordinatorė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla