Kalėdiniame Vilniuje

    titulinetituline2

Gruodžio 8 d. (trečiadienį) kartu su dešimtokais vykome į Vilnių. Ekskursiją planuoti mokėmės per ugdymo karjerai užsiėmimus, kalbėdami apie planavimo svarbą. Planavome ilgai ir kruopščiai, stengėmės, kad diena Vilniuje būtų įdomi.

    Pirmasis mūsų išvykos tikslas - Valdovų rūmų muziejus. Su Valdovų rūmais, čia buvusia Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, teritorija, mus supažindino gidas Egidijus. Vaikštinėjome tarp autentiškų XIII–XVII a. mūrų, kuriuos gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėjome čia aptiktus archeologinius radinius, sužinojome, kaip jie yra išsaugomi, lankėmės menėse su atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko reprezentaciniais interjerais, grožėjomės atkurtomis koklinėmis krosnimis, gobelenais, LDK diduomenės ir kitų istorinių asmenybių atvaizdais, istoriniais baldais, o labiausiai - juvelyriniais dirbiniais - žiedais, stiklo karoliukais, valdovų kapuose aptiktomis karūnomis.

1

2

3.1

3

3a

3b

4

5

6.1

    Po to dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Ne viskas auksas, kas auksu žiba". Kai sužinojome, kaip buvo gaminami papuošalai, susipažinome su juvelyro darbo įrankiais, pabandėme vieną iš jų -apyrankę, pasigaminti patys. Rinkomės stiklo karoliukus, derinome spalvas, komponavome su kriauklelėmis, vėrėme juos, o tada pasipuošėme pagamintomis apyrankėmis. Apie juvelyro profesiją sužinojome ne tik per šį užsiėmimą. Mūsų auklėtoja papasakojo mums apie šią profesiją ir kur ją galima įgyti dar mums važiuojant į Vilnių.

6

7.1

7

8

9

10

11

    Papietavę ir pasivaikščioję po kalėdine nuotaika gyvenantį Vilniaus senamiestį išskubėjome į Kamerinį teatrą. Čia žiūrėjome spektaklį ,,Kai žmonės vaidino Dievą!.”. Spektaklyje atsispindi žydų tautos istorija, kurią ši tauta išgyveno Antrojo pasaulinio karo metais. Ją patyrė ir savo dienoraštyje įamžino trylikos metų mergaitė - žydaitė Ana Frank, o režisierius ir aktoriai labai tikroviškai tai atvaizdavo teatro scenoje.

12
    Jau sutemus apžiūrėjomę gražuolę Vilniaus eglę, fotografavome ją ir fotografavomės prie jos patys ir atsisveikinę su Vilniumi iki kito karto, išskubėjome į namus.

Jovita Paurytė, I g kl. mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla