Kovo 11-ajai susitikimas su Vincu Kudirka

titulinei
    Ketvirtadienį (kovo 10 d.) skubėjome į Antazavės dvarą. Netradicinėje aplinkoje - Antazavės dvaro koncertų salėje vyko netradicinė pamoka - ,,Netikėtas susitikimas su Vincu Kudirka". Ji buvo skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti bei buvo baigiamasis Lietuvių kalbos dienų renginys. Susitikimą pradėjome giedodami Vinco Kudirkos ,,Tautinę giesmę".

    Pamoką vedė aktorė ir režisierė Virginija Kochanskytė. Keliaudama Vinco Kudirkos kūrybos ir gyvenimo keliu, pasakodama apie šią asmenybę bei skaitydama jo kūrinius aktorė tarsi nutapė Vinco Kudirkos portretą - pilną talentų, svajonių, idėjų, gyvenimo permainų bei posūkių,vilčių ir nusivylimų, pasiaukojimo laisvės idėjai ir darbui dėl Tėvynės. Supratome, kad Vinco Kudirkos gyvenimas visada bus pavyzdys kiekvienai lietuvių tautos kartai.

    Klausėmės aktorės skaitomo Vinco Kudirkos satyros kūrinio ,,Lietuvos tilto atsiminimai", poezijos kūrinių, epizodų iš Vinco Kudirkos biografijos, kuriuos papildė ir paįvairino vargonininkės ir pianistės Zitos Lukošiūnienės atliekami Vinco Kudirkos sukurti muzikos kūriniai - pjesės fortepijonui.

    Pasibaigus šiai neįprastai pamokai fotografavomės su viešniomis, sveikinome vieni kitus su artėjančia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Gerb. Virginija Kochanskytė linkėjo visiems svajoti, o kad tos svajonės išsipildytų daug ir ryžtingai dirbti, mums, mokiniams, mokytis.

    Plojimais sveikinome mokinius, kuriems už labai gerą mokymąsi I-me pusmetyje (Ignas Pūras, Nojus Apanskas, 2 kl; Dovydas Slapšinskas, 5 kl; Aistėja Navickaitė, Ditė Apanskaitė, Gertrūda Turlovič, 6 kl.) buvo įteikti gimnazijos direktorės Aldonos Svidinskienės padėkos raštai


Julita Pieviškytė, IV g kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla