Akcija ,,Kieta- morką kramtyti, o ne rūkyti"

titul2titul1


    Gegužės 31-oji diena pasaulyje minima kaip Tarptautinė diena be tabako Šia proga surengėme akciją ,,Kieta - morką kramtyti, o ne rūkyti". 6-os klasės mokiniai ir klasės vadovė Jovita Vainikevičiūtė ruošėmės iš anksto. Visi pasiskirstėme darbais: vieni kūrė akcijos pavadinimą, kiti ieškojo informacijos apie rūkymo žalą, treti rengė skaidres ir klausimus žaidimui, piešė plakatą ir t.t.

    Nuo pat ryto mokyklos fojė skambėjo linksma muzika, o mokytojams, mokiniams bei kitiems mokyklos darbuotojams įsegėme akcijos ženkliuką.

    Antros pamokos metu 1- 5-tos klasės mokiniai klausėsi paskaitėlės apie rūkymo žalą, kurią parengė Ditė. Pertraukų metu buvo leidžiami filmukai apie tabako ir elektroninių cigarečių poveikį, mokiniai galėjo išgirsti daug naudingų dalykų apie sveikatą.

    Tą dieną lankėmės visose klasėse, priminėme svarbiausius faktus apie rūkymą, visus vaišinome morkomis ir pateikėme užduotį - pakeisti žodį ,,kieta“ kitais žodžiais ir taip sudaryti naujų šūkių šios dienos akcijai. Mokiniai buvo aktyvūs ir sugalvojo daug naujų žodžių ir šūkių...,,Naudinga, maistinga, smagu, vertinga, sveika - morką kramtyti, o ne rūkyti!".

    Pamokoms baigiantis vėl susitikome su pradinukais, kuriems parengėme žaidimą ,,Kahoot“ programėle. Varžėsi 5 komandos. Jos atsakinėjo į klausimus susijusius su rūkymu. Pirmą vietą laimėjo komanda ,,Morkos", ji surinko daugiausia taškų.

    Nugalėtojus apdovanojome prizais, kartu su mokytoja aptarėme dienos įspūdžius ir gerai nusiteikę išskubėjome į namus. Tikimės, kad ši akcija paskatins mokinius gyventi sveikai ir jie nepradės rūkyti.

Julija Krastinaitė, 6 kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla