Apie mūsų moksleivių pasirinkimus

rugpjutis ajgm
    Prieš pradėdami naujus mokslo metus, kaip įprasta, analizuojame mokinių, kurie užvėrė mokyklos duris, tolimesnio mokymosi pasirinkimus. Šiemet su mokykla atsisveikino ne tik vidurinį išsilavinimą įgiję abiturientai, bet ir pagrindinio ugdymo programą užbaigę moksleiviai.
Beveik visi buvę abiturientai nusprendė mokytis toliau - siekti aukštojo arba profesinio išsilavinimo, todėl pasirinko mokymąsi tęsti kitose mokymo įstaigose. Keturi mokiniai nusprendė įgyti aukštąjį išsilavinimą - jie pasirinko studijas universitetuose ir kolegijose.

    Taigi, Vilniaus universitete mokysis Julita Pieviškytė (ikimokyklinis ugdymas), Kauno technologijos universitete studijuos Mykolas Dainys (statybų inžinerija). Kolegijų studentų būrį papildė Ignas Bulota (elektroninės automobilių sistemos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija) ir Veronika Zelenkova (transporto ir logistikos verslas, Utenos kolegija).
Net septyni abiturientai sieks iš pradžių įgyti profesiją, todėl mokysis profesinėse mokyklose. Tarp pasirinktų profesijų - konditeris, transporto priemonių remontininkas, apdailininkas. Dvi buvusios mokinės rengsis dirbti pasienyje, jos tapo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokyklos mokinėmis.

    Profesinį išsilavinimą, kartu ir vidurinį nusprendė įgyti didelė dalis pagrindinį išsilavinimą gavusių mokinių. Tokį sprendimą priėmė beveik pusė buvusių dešimtokų. Jie mokysis Utenos regioninio profesinio mokymo centre, Zarasų profesinėje mokykloje, Visagino technologijos ir verslo technologijų mokykloje. Tarp dešimtokų pasirinktų profesinio mokymo programų pirmauja transporto priemonių remontininko modulinė profesinio mokymo programa. Ją pasirinko net keturi mokiniai. Kiti mokiniai panoro įgyti kirpėjo, apdailininko, vizualinės reklamos gamintojo specialybę.

    Beveik pusė buvusių dešimtos klasės mokinių sieja savo gyvenimą su studijomis aukštojoje mokykloje, todėl jie savo mokslus dėl Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos reorganizavimo į Juozo Gruodžio pagrindinę mokyklą tęs Kazimiero Būgos gimnazijoje, kur sieks įveikti vieną iš pagrindinių slenksčių siekiant aukštojo išsilavinimo, t. y. turėti vidurinį išsilavinimą.

    Labiausiai džiugina tai, kad visų moksleivių pasirinkta tiek profesinio, tiek aukštojo mokslo studijų programa teikiant prašymą mokytis buvo nurodyta pirmu numeriu, be to, beveik visi mokiniai gavo teisę į valstybės finansuojamas studijas.

    Tad, sėkmingo starto naujose mokyklose ir kuo geriausios kloties toliau projektuojant savo karjerą. Sveikiname visus savo buvusius mokinius su artėjančia naujų mokslo metų pradžia - Rugsėjo Pirmąja!

Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla