"Temidėje" – ne tik apie teisines žinias

tituline
    ,,Temidė” - teisinių žinių konkursas, kurį rengia Lietuvos policija. Šiame konkurse kartu su kitų mokyklų komandomis (jų buvo penkios) dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda ,,Klubas 5” (ją sudarė II g kl. mokiniai – Emilija Bulotaitė, Katrina Kvietkauskaitė, Jovita Paurytė, Ernestas Buiva, Žygimantas Paurys). Jo metu žaidėme protų mūšį. Turėjome atsakyti į įvairius klausimus apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Administracinių nusižengimų kodeksus, Kelių eismo taisykles, policijos rėmėjus ir vaiko teisių apsaugą.

    Kol laukėme rezultatų, apžiūrėjome Zarasų policijos komisariato patalpas – patalpą, kurioje vyksta vaikų apklausa, ginklų saugyklą, buvusias pažeidėjų sulaikymo kameras, šaudyklą, kur treniruojasi pareigūnai, pareigūnų poilsio kambarį, išbandėme įtariamų asmenų atpažinimo sienelę.

    Kaip dirba, ilsisi, nuolatos mokosi pareigūnai sužinojome pabendravę su Zarasų rajono policijos komisariato viršininku Dainiumi Šidlausku ir policijos pareigūnu Jurijumi Streikumi. Zarasų policijos komisaro kabinete galėjome ,,pasimatuoti” vadovo kėdę, užduoti mus dominančius klausimus, sužinoti, kodėl gerb. Dainius pasirinko policininko profesiją, kuo jam įdomus šis darbas, kaip jis planuoja savo laiką, kuo užsiima laisvalaikiu.

    Šaudykloje turėjome galimybę apžiūrėti ginklus, pareigūnų apsaugines liemenes, kitas priemones, naudojamas pareigūnų darbe, pagilinti savo žinias apie ginklo panaudojimo atvejus, saugų elgesį su ginklu, pareigūnų treniruotes šaudykloje.

    Pažintis su Zarasų policijos komisariatu ir susitikimas su pareigūnais buvo labai naudingas, juk labiau pažinome pareigūnų darbą.

    Užbaigus ekskursiją sužinojome konkurso rezultatus - Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos komanda ,,Klubas 5” tapo prizininke ir užėmė III-ąją vietą. Visi komandos nariai buvo apdovanoti Zarasų rajono policijos komisariato viršininko padėkomis.

Jovita Paurytė, 10 kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

7

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla