Atvirų durų renginyje Utenoje

12 pp
    Trečiadienį (balandžio 27 d.) kartu su savo klasės draugais Elija, Titu ir Emiliu vykau į Atvirų durų renginį Utenoje, kurį organizavo Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Renginys vyko Kūrybinių industrijų centre Taurapilis. Čia susirinko daug Utenos apskrites. moksleivių ir policijos pareigūnų.

    Šiame renginyje galėjau susipažinti su policijos pareigūno profesija ir karjeros galimybėmis policijoje, sužinoti, kokių asmeninių savybių reikia asmeniui, kuris siekia tapti policijos pareigūnu. Mykolo Romerio universitetas ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai supažindino su stojimo sąlygomis, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Daiva Maselskienė papasakojo apie savanorystės galimybes policijoje, paaiškino, kaip tapti jaunuoju rėmėju. Be to, kalbėta apie korupciją ir jos prevenciją policijoje, pristatytas seklio darbas Kriminalinėje policijoje, aptartos asmeninės savybės reikalingos šiame darbe.

    Lauko erdvėje policijos pareigūnai pristatė ir demonstravo įvairias policijos darbo priemones: tarnybinius automobilius, motociklus, greičio matuoklius, alkotesterius, termovizorius ir pan. Čia galima buvo sutikti ir Policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiąjį patrulį Nikolajų su šuniu Rokiu bei svečius iš Estijos.

    Galiu drąsiai teigti, kad dabar apie policijos pareigūnų darbą ir gyvenimą žinau daugiau nei iki šiol žinojau, žinau, kur galėčiau mokytis, jei norėčiau tapti policijos pareigūne. Įdomu buvo sužinoti, kad sekliui yra svarbu kantrybė, komunikabilumas ir greita orientacija. Nustebino tai, kad tiek daug mano bendraamžių domėjosi šia profesija ir įdėmiai klausėsi.

    Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu dėkojame Utenos apsk. VPK Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Justinai Ivanovskienei ne tik už kvietimą dalyvauti Atvirų durų renginyje, bet ir už pasirūpinimą transporto priemone ir sudarytą galimybę ten nuvykti mūsų mokyklos mokiniams.

Katrina Kvietkauskaitė, 10 kl. mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, karjeros specialistė

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla