Poezijos pamoka Antazavės dvare

Tituline
    Penktadienį (gegužės 26 d.) 5-10 klasių mokiniai sugužėjo į Antazavės dvaro salę. Čia vyko tarptautinio poezijos festivalio ,,Poezijos pavasaris 2023“ renginys. Šiemet toks festivalis Lietuvoje surengtas jau 59-tąjį kartą, Antazavės dvare toks renginys vyko pirmą kartą.

    Atvykę svečiai – poetai - labai skirtingus užsiėmimus turintys ir skirtingus darbus dirbantys žmonės, tačiau visus juos vienija poezija, visi jie kuria eiles, kurias ir skaitė susitikimo metu. Kaip sakė renginio vedėja Gražina Urbonaitė ,,poezija – tai požiūris į pasaulį, tai pasaulio supratimas“.

    Savo kūryba dalijosi Giedrius Alkauskas - matematikas, kompozitorius, poetas, Dalia Morozovaitė - teatro, kino ir televizijos aktorė, poetė, knygos ,,Lytėjimas" autorė, Gytis Ambrazevičius - bardas, kuris groja dainuojamąją poeziją, rašo eilėraščius, kuria dainas, Gražina Urbonaitė - Lietuvos teatro ir kino aktorė, skaitovė ir Rūta Suchodolskytė - poetė, poezijos knygų ,,Susitarimas kvėpuoti kartu" ir ,,Namai jazminų akimis" autorė.

    Susipažinome su svečiais, klausėmės jų eilėraščių ir bardo Gyčio dainų. Klausėmės kiekvieno žodžio tą dieną pasakyto iš atminties, perskaityto iš knygos ar išdainuoto... apie Lietuvą, mūsų šaknis, namus, artimus žmones...

    Tai sužavėjo kiekvieną klausytoją, klausėmės tyliai, beveik nekvėpuodami... Labai džiaugiamės dalyvavę šiame susitikime, juk smagu buvo susipažinti su poetais, poezija bei kaip ji gali būti dainuojama. Tai visiems sukėlė labai daug gerų emocijų! Tokia buvo viena penktadienio pamoka - pamoka apie poeziją, kurioje ugdėmės kultūrinę ir pilietiškumo kompetencijas.

Brigita Krastinaitė,
9 kl. mokinė

Poezija 1

Poezija 2

Poezija 3

Poezija 4

Poezija 5

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla