Edukacija ,,Sukurk iliustraciją!“

tittit2

    Paskutinė diena 1-4 kl. mokiniams mokykloje buvo šiek tiek neįprasta. Ne tik dėl to, kad mokykloje vyko atsisveikinimo su mokslo metais renginys ,,Sudie, vaikyste!“. Tą dieną pradinių klasių mokiniams vyko ir edukacinė veikla Antazavės dvare.

    Edukacinį užsiėmimą vedė Rasa Katiliūtė - Balčiūnienė. Ji – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto lektorė, verslo anglų kalbos dėstytoja, neabejinga savanoriškai veiklai, nuolat skatinanti savo studentus įsitraukti į savanorystę ir socialinius projektus. Ji taip pat rašytoja ir knygų iliustratorė.

    Taigi, autorė supažindino mokinius su knygų iliustravimo būdais ir technika, parodė jų pavyzdžius, atskleidė iliustracijos svarbą knygai, paaiškino iliustracijos poveikį skaitytojui perduodant kūrinio nuotaiką bei personažo charakterį.

    Mokiniai turėjo galimybę iliustravimą išbandyti praktiškai – paprastu pieštuku kurti vaizdą perskaitytam tekstui. Išsirinkę vieną spalvą jie savo sukurtame vaizde turėjo išskirti tai, kas jiems atrodė išgirstame tekste svarbiausia. Nors tekstas buvo tas pats, iliustracijos kūrimo būdas vienodas, mokiniai išskyrė skirtingus dalykus ir sukūrė didelę iliustracijų įvairovę. Atlikę kūrybinę užduotį vertino vieni kitus, pažymėdami jiems labiausiai patikusį darbą.

    Šiame užsiėmime buvo patobulintos pažinimo ir kūrybiškumo kompetencijos, ne tik susipažinta su kūrybingu žmogumi, bet ir dar su viena –iliustratoriaus - profesija.

    Dėkojame gerb. Rasai už mums skirtą laiką, nuoširdų bendravimą ir kitokią pamoką mūsų vaikams.

Janina Malcienė, 3 kl. mokytoja

Rasa1

Rasa2

Rasa3

Rasa4

5

6

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla