Išbandžiau savanorystę

tit1tit2

    Apie savanorystę dažnai girdėdavau pilietiškumo pagrindų pamokose, susitikimuose su savanoriais, užtikdavau informacijos apie tai socialiniuose tinkluose.. Žinojau, kad šią vasarą noriu išbandyti savanorystę pati ir suprasti, kas tai yra. Gera proga tam buvo rugpjūčio 5-6 d. Antazavėje vykusi 45-oji Lietuvos bitininkų šventė.

    Savanoriai, tarp kurių buvau ir aš, taip pat turėjome galimybę prisidėti prie šio renginio, kad jis vyktų sklandžiai, kad atvykę svečiai čia patirtų kuo mažiau sunkumų ir išsivežtų iš Antazavės kuo gražiausių įspūdžių. Mes, savanoriai, savo darbui ruošėmės iš anksto: keletą kartų dalyvavome nuotoliniuose mokymuose, o renginio išvakarėse susirinkome į Antazavę - susipažinome vienas su kitu, išnagrinėjome šventės programą, apžiūrėjome teritoriją, pasiskirstėme darbais, diskutavome, kaip elgsimės vienoje ar kitoje situacijoje.

    Buvau atsakinga už svečių pasitikimą – pagalbą randant stovėjimo aikštelę savo automobiliui, bilietų ir apyrankių dalinimą bei įvairios informacijos apie renginį teikimą. Be to, turėjau sutikti ir palydėti kiekvieną svečią su šypsena ir gera nuotaika, rūpintis švara teritorijoje - surinkti numestas šiukšles. Kiti čia dirbę savanoriai darbavosi mugėje, palapinių ir kemperių miestelyje, padėjo rengti degustacijas.

    Džiaugiuosi, kad galėjau būti naudinga ir savo darbu prisidėtjau prie šios šventės, į kurįą sugužėjo gausus bičiulių ir svečių būrys iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos… Be to, įgijau daug patirties, patobulinau savo komunikavimo gimtąja ir anglų kalbomis bei skaičiavimo įgūdžius, mokiausi dirbti komandoje bei spręsti nenumatytas problemas.

    Dėkoju savo mokytojai ir karjeros specialistei Jovitai Vainikevičiūtei organizavusiai renginius apie savanorystę ir padrąsinusiai mus šiai veiklai, VŠĮ ,,Metų rievės” direktorei Laurai Janušienei, patikėjusiai mumis ir priėmusiai savanoriauti, Žydrūnui Isakui, ruošusiam maistą savanoriams, kad nepritrūktume energijos ir jėgų.

    Savanoriauti man labai patiko, todėl nepabūgau darbo ir Zero Waste festivalyje Antalieptėje, tad savanoriavau ir čia. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems išdrįsti ir išbandyti savanorystę, pasirinkti ją pagal savo pomėgius, polinkius bei poreikius ir taip įgyti daugiau patirties, drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Gabija Lašaitė, buvusi Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos mokinė

1

2

3

4

5

6

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla