Mano pirmoji paroda

ppp
    Viskas prasidėjo nuo to, kai per klasės valandėlę ,,Mano pomėgis” pristatėme savo pomėgius. Kiekvienas pasakojome apie savo mėgiamą laisvalaikio veiklą, kaip ji atsirado mūsų gyvenime, ką ji mums reiškia, kokia mūsų pomėgių ateitis.

    Aš pristačiau piešimą ir savo piešinius. Vėliau klasės vadovė Jovita Vainikevičiūtė pasiūlė man surengti piešinių parodą. Neprieštaravau, juk mano piešiniais ilgiau galės pasidžiaugti ir mano bendramoksliai… Piešiniai buvo išeksponuoti 5-je klasėje, Gegužės 15 dieną vyko parodos uždarymas, į kurį pakvietėme 3-4 kl. mokinius, mokytoją Janiną Malcienę ir dailės mokytoją Daivą Mieliauskienę.
Dailės mokytoja aptarė mano piešinius, patarė, kaip galėčiau toliau tobulėti. Kartu sutarėme, kad kitais mokslo metais surengsiu naują piešinių parodą. Ji bus apie tai, ką pamatė ir patyrė katinas skrisdamas balionu, kurį pavaizdavau piešinyje ,,Sveikas, pavasari".

    Parodoje eksponuojami piešiniai daugiausiai piešti 2023 m., piešiau pieštukais ir flomasteriais, kai kurioms detalėms naudojau rašiklį. Man labiausiai patinka piešti pieštuku.

    Per klasės valandėlę svarstėme, kokia profesine veikla galėtų tapti kiekvieno iš mūsų pomėgis. Pagalvojau, kad pomėgis piešti gali tapti knygų iliustratoriaus profesija.

    Linkiu ir kitiems susirasti mėgiamą veiklą, tobulėti ir savimi didžiuotis.

Marija Ballouard, 5 kl mokinė

m1

m2

m3

m4

 

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla