Kovo 11 – ajai - akcija „Aitvaras Lietuvai“

Tituline geraTituline

Dar baigiantis vasariui Juozo Gruodžio gimnazijos Mokinių Taryba pakvietė moksleivius į akciją „Aitvaras Lietuvai“. Aktyviausiai joje dalyvavo mūsų mažiausieji bendruomenės nariai – pradinukai, jie aitvarų pagamino ir jų papuošė daugiausiai. Kovo 10 d. (ketvirtadienį) savo aitvarus atsinešėme į šventinę liniuotę, skirtą Kovo 11 –ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

II g klasės mokinės Ineta ir Silvija visiems susirinkusiems priminė 1990 metais kovo 11 – ąją dieną LTSR Aukščiausiosios Tarybos priimtą nutarimą ir jo svarbą, penktos klasės mokinės Gitana, Neringa ir Gabija deklamavo Jono Aisčio eilėraštį „Tu esi“, visi kartu sugiedojome „Tautišką giesmę“.

Lietuvių kalbos mokytojai Rimai Kėblienei apibendrinus nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. gimnazijoje vykusias Lietuvių kalbos dienas (dalyvauta Nacionaliniame Vinco Kudirkos dailyraščio konkurse „Rašom!“, raštingumo konkurse, „Metų knygos“ rinkimuose), pavaduotoja ugdymui Regina Šeduikienė dėkojo Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių dalyviams ir įteikė jiems padėkos raštus, pasveikino gimnazijos bendruomenę su Lietuvos gimtadieniu - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Raštingiausiais moksleiviais pripažinti Liepa Taločkaitė (1 kl), Žadmina Gruzdaitė (2 kl.), Gabija Lašaitė (3 kl.), Ugnė Asipauskaitė (4 kl.) , Junona Labutytė (4 kl.), Simona Deinytė (IV g kl.), Rasa Dainytė (III g kl.) ir Santa Kėblytė (IV g kl.). Įteiktas ir išmintingasis katinas – pereinamasis konkurso „Geriausiai lankanti klasė“ prizas. Jis dar kartą atiteko šeštos klasės mokiniams – jie vasario mėnesį pamokas lankė geriausiai.

Pasidžiaugę apdovanojimais, puošėme mokyklos erdvę aitvarais – laimės, džiaugsmo ir gerovės simboliais. Laimės, džiaugsmo bei gerovės linkėjome ir vienas kitam.

Rasa Dainytė,
III g kl. mokinė