Viktorina apie aviaciją

ppp
    Sausio 31 dieną (trečiadienį) gimnazijoje vyko respublikinis žaidimas - viktorina ,,Pažink aviacijos pasaulį“. Ją organizavo žurnalas ,,Aviacijos pasaulis“ ir paramos fondas ,,Sparnai svajonei“, renginio tikslas – skatinti moksleivius pažinti aviaciją ir jos istoriją, suteikti galimybę su aviacija susipažinti gyvai aerodromuose. Viktorinai rengėmės iš anksto – skaitėme žurnalą ,,Aviacijos pasaulis“, naršėme internete.

    Viktorinoje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai. Jie turėjo raštu atsakyti į 20 pateiktų testo klausimų. Laimėtojo vardą (Mykolas Dainys – 8 klasės mokinys) sužinojome netrukus - viktorinos vertinimo komisijos nariams ištaisius testą. Mykolas surinko net 17 taškų ( 20 galimų). Jo šią vasarą laukia skrydis su patyrusiu pilotu tikru lėktuvu ir ekskursija aerodrome. Tik dviem taškais nuo nugalėtojo (surinko 15 taškų) atsiliko Titas Šakalys (5 kl.), Povilas Klimka (II g), Martynas Dainys (III g). Visi dalyviai bus apdovanoti paguodos prizais, kurių nekantriai lauksime.

   Puikus žaidimas – viktorina praplėtė bei pagilino mūsų žinias apie aviacijos istoriją, aviacinę techniką, akrobatinius skraidymus, lakūno profesiją.

    Ugdymo karjerai koordinatorė Jovita Vainikevičiūtė pasiūlė mums, viktorinos dalyviams, surengti ugdymo karjerai užsiėmimą ir arčiau susipažinti su skrydžių vadovo, piloto ar skrydžių palydovo profesijomis.

Austėja Gaulytė, 7 klasės mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla