Išvyka į Marimontą

ppp789
    Spontanišką kelionę suplanavome prieš dieną. Pasitarę su klasės vadove ir draugais nusprendėme, kad norime mokslo metus pabaigti linksmai ir prasmingai - žygiu.

Draugiškai pasikalbėję nusprendėme, kad keliausime į Marimontą ir jo apylinkes. Kelionę pradėjome 9 valandą ryto, ėjome labai linksmai, daug kalbėjome, juokėmės, todėl kelias neprailgo. Beeidami į Marimontą, aplankėme Pakačinės piliakalnį, užlipome, apsidairėme, vaizdas nuo piliakalnio nuostabus.

Vėliau priėjome partizanų žemines, įėjome į seną bunkerį, pamatėme, kaip ten buvo sunku partizanams, pajutome jų gyvenimo dvasią.

Pagaliau ir Marimontas! Ten teka sraunus upelis, yra daug įvairių augalų, nuo tilto atsiveria labai gražus kraštovaizdis.

Susiruošėme pietauti, iš medžio šakų pasidarėme iešmus, laužavietėje kepėme dešreles, gardžiavomės daržovėmis, vaisiais, saldumynais, žodžiu, smaližiavome. Pavalgę ėjome žaisti kamuoliu, net ir auklėtoja prisijungė prie mūsų, buvo labai smagu, nors ir sunkoka, nes reikėjo gaudyti kamuolį, kad neįkristų į sraunią upę.

Tai buvo viena iš smagiausių išvykų! Šauniai užbaigėme mokslo metus, tik gaila, kad ne visa klasė dalyvavo. Dabar – ilgai lauktos vasaros atostogos...

Linkime visiems šiltos vasaros, smagių draugų, gero poilsio! Iki rudens!

Ig klasės mokinės
Karina Putinauskaitė,