Ir mes paminėjome Konstitucijos dieną

Spalio 25-ąją,  kai geriausi 2011 m. Konstitucijos egzamino  žinovai rinkosi į Lietuvos prezidentūrą apdovanojimams, mūsų mokykloje taip pat buvo paminėta Konstitucijos diena. Ta proga pilietiškumo pagrindų mokytoja J. Vainikevičiūtė ir istorijos mokytojas D. Tvardauskas pakvietė moksleivius į savo parengtą Konstitucijos egzaminą.

Išbandyti savo jėgas susirinko net dvidešimt penki 9-12 klasių moksleiviai. Su Konstitucijos diena mus pasveikino ir sėkmės palinkėjo mokyklos pavaduotoja ugdymui R. Šeduikienė.

Rezultatus sužinojome dar prieš išsiskirstydami rudens atostogoms. Moksleivių liniuotės metu mokyklos direktorė A. Svidinskienė apdovanojo geriausiai išmanančius Lietuvos Konstituciją: I –ąja vieta džiaugėsi S. Girnis (12A klasė, 23 taškai) ir D. Tumėnas ( 9 klasė, 23 taškai ), II-oji vieta atiteko K. Davainytei (12A klasė, 22 taškai) ir D. Andriuškevičiūtei (11A klasė, 22 taškai), III –iosios vietos laimėtojai kaip ir pirmosios – vėl vyriausias ir jauniausias egzamino dalyviai -  M Tumėnas (12A, 21 taškas) ir G. Girnis (9 klasė, 21 taškas).

Mokyklos direktorė pasidžiaugė, kad žinių patikrinime dalyvauta aktyviai, uoliai skaitytas ir nagrinėtas pagrindinis valstybės įstatymas, tiesa, gal ne viskas suprasta, išsiaiškinta, įsiminta… Direktorė viliasi, kad Konstitucijos diena taps gražia tradicija, mokiniai kasmet gilins ir plės savo žinias apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, o ją išmanydami gebės vadovautis savo tolimesniame gyvenime.

Deimantė Andriuškevičiūtė

Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos Mokinių Tarybos pirmininkė