Pusdienis Utenoje

ppp
    Jau keletą metų bendradarbiaujame su Utenos regioniniu profesinio mokymo centru (URPMC). Tarp bendradarbiavimo sutartyje su šiuo socialiniu partneriu numatytų veiklų yra pažintiniai vizitai bei profesinio veiklinimo užsiėmimai. Šias veiklos formas išnaudojame kasmet nuvykę į minėtą mokymo centrą.

    IV g ir II g klasių moksleivių grupė antradienį (kovo 19 d.) lankėsi šioje profesinio mokymo įstaigoje. Mokiniai susipažino su profesinio mokymo programomis baigus pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, stažuočių galimybėmis užsienyje, pasikonsultavo socialinio aprūpinimo, vidaus tvarkos bei kitais klausimais.

    Išklausius bendrąją informaciją, mokiniams buvo surengta ekskursija po mokymo centro praktinių užsiėmimų erdves, laboratorijas bei organizuotas profesinis veiklinimas. Vaikinai pasirinko praktiškai išbandyti staliaus amatą, merginos įsijungė į būsimų maisto pramonės darbuotojų praktinį užsiėmimą.

    Praktinės veiklos metu aptarta gaminių gamybos eiga, naudojamos medžiagos ir produktai, gamybos proceso ypatybės. Mergaitės gamino mielines bandeles, vaikinai ruošė medžiagą baldams, atliko kitas praktines užduotis. Be to, apžiūrėta moderni įranga maisto ruošimo ceche ir medžio apdirbimo dirbtuvėse, pabendrauta su profesijų mokytojais apie maisto pramonės darbuotojo bei staliaus karjeros perspektyvas, šioms profesijoms reikalingas asmenines savybes, darbo ypatumus, teigiamas ir neigiamas šių profesijų puses.

    Dėkoju URPMC gimnazijos skyriaus vedėjai Gražinai Indriūnienei, padėjusiai surengti šį vizitą, profesinio mokymo mokytojams už suteiktas žinias, praktinius patarimus, nuoširdų ir draugišką bendravimą su mūsų gimnazijos mokiniais.

Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinarorė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10a

10b

11

12

13

14

15

 

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla