Pamokoje seniūnas

ppp
    Trečiadienį (kovo 27 d.) I g klasėje vyko pilietiškumo pagrindų pamoka. Pamokos tema – ,,Vietos savivalda: seniūnija ir jos funkcijos”, taigi, turėjome išsiaiškinti, kokios yra seniūnijos ir seniūno funkcijos, plačiau sužinoti, koks yra seniūno darbas, kaip galima tapti seniūnu Ši pamoka buvo puiki proga susitikti su Antazavės seniūnijos seniūnu Algirdu Lekavecku.

    Pamokos pradžioje mums sunkiai sekėsi įvardinti, už ką atsakinga seniūnija, ką veikia seniūnas ir pan.. Padedant pilietiškumo pagrindų mokytojai Jovitai Vainikevičiūtei kaip mozaiką kūrėme seniūno darbo dienos vaizdą, vardijome pareigas, o seniūnas mūsų spėjimus patvirtino arba paneigė, plačiau papasakodamas apie seniūnijos ir savo darbą, reikalavimus asmeniui, siekiančiam tapti seniūnu, paaiškino, kas yra konkursas.

    Antroje pamokos dalyje turėjome galimybę užduoti klausimus seniūnui, klausti visko, kas mums rūpi. Bendraudami su seniūnu sužinojom, ką jis veikė, prieš tapdamas seniūnu, kokiais klausimais ir problemomis dažniausiai žmonės kreipiasi į seniūną, kas seniūną jo darbe džiugina ir liūdina ir pan. Netgi sužinojome, jog seniūnui labai patinka ekstremalus parasparnių sportas, kuriuo jis užsiima po savo darbo.

    Pamoka buvo tikrai labai įdomi bei informatyvi. Juk įgijome žinių apie mums artimiausią vietos savivaldos instituciją – seniūniją, seniūno darbą, reikalavimus, ko tikrai nebūtume galėje įvardinti pamokos pradžioje. Dėkojame gerb. Algirdui Lekaveckui už mums skirtą laiką ir nuoširdų bendravimą.

Julita Pieviškytė, I g kl. mokinė

DSC05773

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla