Susitikime su JAV ambasados Lietuvoje atstovu

p
    Spalio 29 d. (antradienį) Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko Zarasų jaunimo susitikimas su JAV ambasados Lietuvoje laikinuoju patikėtiniu Marcus Micheli. Susitikti su svečiais iš JAV ambasados vykome ir mes, I g ir IV g klasių mokinės – Austėja Gaulytė (šių eilučių autorė) ir Greta Mieliauskaitė. Susitikime taip pat dalyvavo Zarasų r. savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, Zarasų viešosios bibliotekos darbuotojos, Europos Solidarumo korpuso savanoriai, Zarasuose besimokantys jaunuoliai.

Išklausę mero pavaduotojo A. Abramavičiaus pristatymą apie Zarasų krašto situaciją bei jaunimo reikalų koordinatorės A.Vorobjovos pasakojimą apie rajone veikiančias visuomenines organizacijas, jų veiklą, dalinomės mintimis apie jaunimo situaciją, įsidarbinimo galimybes Zarasuose, iššūkius, su kuriais susiduria čia ir aplinkinėse seniūnijose gyvenantis jaunimas.

JAV ambasadorės atstovas pristatė galimybes moksleiviams išvykti į JAV metams ar vasaros laikotarpiui, papasakojo apie moksleiviams skirtas mainų programas JAV, anglų kalbos kursus mokytojams.

Šis susitikimas mums buvo ne tik turiningas, bet ir naudingas: galėjome pritaikyti savo anglų kalbos žinias, įgijome daugiau bendravimo patirties, pasitikėjimo (JAV ambasados Lietuvoje atstovas gyrė mūsų anglų kalbos žinias), sužinojome apie galimybes tobulėti ir pažinti kitos šalies kultūrą.

Dėkojame jaunimo reikalų koordinatorei Aksanai Vorobjovai už pasiūlymą, o ugdymo karjerai koordinatorei Jovitai Vainikevičiūtei už mūsų padrąsinimą dalyvauti susitikime.

Austėja Gaulytė, I g klasės mokinė