Graži tradicija tęsiasi

ppp
    Ketvirtą kartą Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokiniai artėjant šv. Kalėdoms lankė senyvo amžiaus žmones ir dalino dovanėles. Šiemet šią akciją nuspręsta pavadinti ,,Aplankyk ir pasidalink“, o nudžiuginti senolius nutarta obuoliene gardinta spanguolėmis.

    Dar gruodžio pradžioje tarsi mažoje dirbtuvėlėje darbavosi moksleiviai – neformalių ugdymo karjerai užsiėmimų metu kūrė etiketes, jas klijavo ant dangtelių uogienei, per technologijų pamokas studijavo receptus ir virė obuolienę, dailės pamokų metu dekoravo pakuotes ir pakavo dovanas.

    Aplankyta daugiau nei keturios dešimtys senyvo amžiaus žmonių Antazavėje, Aviliuose, Imbrade, Bakučiuose. Tiesa, šiemet ne visus savo pažįstamus radome namuose. Vienų jau nėra ... Kiti, susilpnėjus sveikatai yra išvykę pas vaikus ar gydosi Zarasų VŠĮ ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, tad užsukome ir pas ligonius.

    Lankėme, dalinomės, maloniai bendravome, sveikinome su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir linkėjome paties svarbiausio – sveikatos ir stiprybės. Dalinosi ir su mumis – obuoliais, šokoladu, palinkėjimais sėkmingai mokytis.

    Viliamės, kad akcijoje dalyvavę moksleiviai įprasmino Advento laikotarpį – skyrė savo laiką tiems, kurie yra silpnesni, reikalauja mūsų dėmesio ir rūpesčio.

Jovita Vainikevičiūtė, pilietiškumo pagrindų mokytoja

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla