Ieškojome atsakymų

ppp
    Dvi dienas (vasario 6-7 d.) Vilniuje, Litexpo parodų centre veikė tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda Studijos 2020. Parodoje lankėsi ir mūsų gimnazijos moksleivių grupė – II g - IV g klasių mokiniai, kurie ieškojo atsakymų į tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo klausimus.

1

4

14

15

     Juk didžiausioje ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse tarptautinėje studijų ir karjeros planavimo parodoje buvo pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės (Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos, profesinės mokyklos, švietimo ir ekspertinės organizacijos, kalbų kursai, užsienio universitetai, tarptautiniai egzaminai ir pan.), o ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus mokiniai galėjo tematinėse salėse, tiesiogiai bendraudami su parodos dalyviais prie jų stendų, lankydamiesi paskaitose, susitikę su karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, stebėdami profesinio meistriškumo konkursus, patys praktiškai išmėgindami jiems patrauklias veiklas.

    Šių metų paroda skelbė ,,Internetas studijų programos neišrinks” bei ,, Internetas savęs atrasti nepadės”, tad šis renginys buvo puiki proga domėtis, klausti, bendrauti, patirti, lyginti, daryti išvadas, sužinoti, apsispręsti…

2

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

30a

    Namo neskubėjome ... Nusprendėme apsilankyti Signatarų namuose - apžiūrėti ekspoziciją ir erdves, kuriose daugiau nei prieš šimtą metų buvo pasirašytas itin svarbus mūsų tautos istorijai dokumentas – Lietuvos Valstybės atkūrimo Aktas. Be to, buvo smalsu pamatyti vėl į Signatarų namus sugrįžusį ir artėjančios šventės – Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga visuomenei eksponuojamą prieš trejus metus profesoriaus Liudo Mažylio Vokietijos archyvuose surastą Lietuvos Tarybos nutarimą dėl Lietuvos valstybės atkūrimo.

31

32

33

34

    Džiugu, kad mūsų gimnazijoje moksleiviams yra sudarytos sąlygos apsilankyti aktualiuose renginiuose, o kartu ir suteiktos galimybės plėstis mokinių akiračiui, socialinei patirčiai, ugdymo karjerai kompetencijoms – pažinti save, mokymosi galimybes bei projektuoti savo ateitį.

Jovita Vainikevičiūtė,
ugdymo karjerai koordinatorė

Greta Mieliauskaitė,
IVg klasės mokinė

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla