,,Nepamiršk parašiuto” – jau trečiąjį kartą

Titulin
     Trečią kartą mūsų gimnazija (9-12 kl. mokiniai) dalyvauja ,,Sodros” inicijuotame jaunimo švietimo projekte ,,Nepamiršk parašiuto”. Projekto tikslas - ugdyti moksleivių finansinį raštingumą ir didinti jaunų žmonių supratimą apie jų socialines garantijas, rizikas ir jų įtaką kiekvieno žmogaus gyvenimui.

    Dar ankstyvą rudenį vykusių mokymų metu gauta medžiaga yra integruojama į pilietiškumo, ekonomikos pamokas, klasių valandėles, neformalaus švietimo ugdymo karjerai programų užsiėmimus. Mokiniai supažindinami su socialinio draudimo sistema, socialinio draudimo įmokomis ir išmokomis, darbo formomis, jų privalumais ir trūkumais socialinių garantijų aspektu, neoficialaus darbo pavojais, šešėlio įtaka visuomenės gerovei.

    Kad projektas „Nepamiršk parašiuto“ būtų ne tik naudingas, bet ir įtraukiantis bei įdomus, projekto autoriai pakvietė moksleivius į Lietuvos gimnazijų protų kovų lygos žaidimus. Tiesa, šiemet moksleiviai tris šios lygos žaidimus žaidė virtualiai, asmeniškai užsiregistravę, o geriausiai regionuose sužaidusiems moksleiviams buvo suteikta teisė suformuoti savo komandas bei galimybė žaisti du protmūšius gyvai. Tokią teisę iškovojo ir mūsų gimnazijos III g klasės mokinė Gailė Gruzdaitė.

    Vasario 13 d. (ketvirtadienį) ji su savo komanda (Greta Mieliauskaitė, IV g kl., Mykolas Dainys, II g kl., Austėja Gaulytė, I g kl.,.Neringa Galvydytė, I g kl.) ir komandą palaikančiųjų būreliu, tarp jų ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Aksana Vorobjova (dėkojame gerb. Aksanai už pasirūpinimą transportu ir dovanėles) vyko į Uteną, kur žaidė pirmąjį protų kovų lygos žaidimą gyvai. Dalyviai džiaugėsi ne tik pasiektu rezultatu (užėmė 6-ąją vietą, nuo nugalėtojų atsiliko 5 taškais), bet ir žaidimu, kurį vedė pats jų autorius – kūrybingasis Robertas Petrauskas.

    Sveikiname Gailę Gruzdaitę ir jos komandą ir linkime kuo didžiausios sėkmės antrame protų kovų lygos žaidime kovo 19 dieną.

Jovita Vainikevičiūtė,
pilietiškumo pagrindų mokytoja

DSC08762

DSC08766

DSC08775

DSC08778

DSC08783

DSC08814

DSC08822

DSC08830

DSC08832

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla