Sėkmė Lietuvos mokyklų žaidynėse

ppp
    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos 7-8 ir I-IIg klasių mokinių tinklinio rinktinė( merginų ir vaikinų komandos), po atrankinių zoninių ir tarpzoninių varžybų iškovojo teisę dalyvauti finalinėse tinklinio varžybose.

Š. m. vasario 14 d. Vilniaus r. Avižienių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio finalinės merginų, o Vilniaus r. Egliškių Šv. Jono Bosko gimnazijoje vaikinų finalinės varžybos.

Finale vaikinų komanda varžėsi su Vilniaus r. Egliškų Šv. Jono Bosko, Kretingos r. Darbėnų, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijų komandomis. Merginų komanda rungėsi su Vilniaus r. Avižienių gimnazijos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, Kretingos r. Darbėnų gimnazijos merginų komandomis.

Finale vyko atkakli kova tarp komandų. Varžovai buvo stiprūs, tačiau mūsų mokiniai nenuleido rankų ir atkakliai kovojo. Tik po ilgo ir įnirtingo rungtyniavimo gimnazijos merginų komanda užėmė 4-tą vietą. Vaikinai, atidavę visas jėgas, iškovojo prizinę III vietą ir buvo apdovanoti medaliais, diplomais, marškinėliais ir III-ios vietos laimėtoju taure.

Sveikinu nugalėtojus ir visus dalyvius. Linkiu naujų pergalių!

Kūno kultūros mokytojas
Valerijus Semionovas