Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Artėjančios Vasario 16 d. šventės nuotaikomis gyvenome jau nuo ryto. Pirmosios pamokos metu 12 a klasės moksleiviai Simonas Girnis ir Monika Maciulevičiūtė 5 – 12 klasių moksleiviams surengė mini viktoriną „Tai turiu žinoti“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Geriausias žinias apie šią svarbią Lietuvai datą parodė: I vieta - Ignė Paliūnytė (12a kl.), II vieta - Rasa Dainytė (7 kl.), II vieta – Liveta Juozėnaitė (9 kl.), II vieta – Artūras Čižas (11 kl.), III vieta - Silvija Davainytė (6 kl.). Nugalėtojai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis. Istorijos mokytojas Darius Tvardauskas pasveikino mokinius ir mokytojus artėjančios šventės proga, priminė istorines aplinkybes, kurios buvo susidariusios skelbiant Lietuvos nepriklausomybę, aiškino Lietuvos Nepriklausomybės Akto svarbą.

Šventinio susirinkimo metu pasidžiaugta ir geriausiai 2011 – 2012 m. m. I –ąjį pusmetį baigusiais moksleiviais. Labai gerai (9-10 balais) mokosi: Neringa Galvydytė (1 kl.), Elinga Merkytė (1 kl.), Julita Pieviškytė (2 kl.), Greta Mieliauskaitė (4 kl.), Jovilė Čičinskaitė (8 kl.), Santa Kėblytė (8 kl.), Augustas Rožkovas (8 kl.), Odeta Biveinytė (10 kl.), Austėja Kačiulytė (10 kl.).

Gerai (8-10 balais) mokosi: Austėja Gaulytė (1 kl.), Aldas Kirjanovas (3 kl.), Eimontas Merkys (3 kl.), Povilas Bartas Klimka (4 kl.), Augustė Kuzmaitė (4 kl.), Kamilė Buičenkaitė (5 kl.), Evelina Merkytė (5 kl.), Greta Namajuškaitė (5 kl.), Olivija Čičinskaitė (6 kl.), Rasa Dainytė (7 kl.), Simona Deinytė (8 kl.), Akvilė Šileikytė (8 kl.), Virginija Davainytė (8 kl.), Tomas Mieliauskas (8 kl.), Liveta Juozėnaitė (9 kl.), Rimgailė Dainytė (10 kl.), Justina Deinytė (11a kl.), Simonas Girnis (12 a kl.), Mindaugas Tumėnas (12 a kl.), Kristina Davainytė (12a kl.).

Nepamiršti ir neseniai vykusių konkursų ir sporto varžybų dalyviai ir nugalėtojai. Geriausiems įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės, plota ir džiaugtasi jų pasiekimais. Juk Lietuva – tai mes, kokie būsime mes – tokia bus ir Lietuva.

Mokinių tarybos pirmininkė

Deimantė Andriuškevičiūtė