Dviejų vienatvių ir vienos bičiulystės istorija

8 539 54 ppp
    Rugsėjo 30 dieną mūsų gimnazijos pradinių klasių moksleiviai, pasinaudoję kultūros paso galimybėmis, skubėjo į Zarasų kultūros centrą, kuriame stebėjo Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklį „M♥Š" (Mergaitė myli šunį).

Žiūrovų širdis jaudino suaugusiųjų abejingumas ir vienatvę išgyvenantis vaikas, ir žaisliuku tapęs nulėpausis šunelis, kuris už nepaklusnumą išvežtas į miško gilumą...Ypač aktuali spektaklio vaikams tema - šilumos, supratimo ir atjautos paieškos. Kaip atrasti vienam kitą ir išgyventi šaltame, abejingame ir racionaliame pasaulyje? Kiekvienas spektaklį stebėjęs žmogus galvojo apie dėmesingumą, tarpusavio santykius, pagarbą gyvybei, gebėjimą mylėti ir prisiimti atsakomybę.

Pradinukams buvo puiki proga beteksčiame muzikiniame spektaklyje gvildenti skausmingas problemas ir patirti lėlių teatro žavesį. Mažieji teatro lankytojai grįžo namo laimingi, supratę bičiulystės svarbą.

Diana Rožkovienė,
pradinių klasių mokytoja metodininkė