Mokytojo diena Antazavėje

mokytoja 150
    Kaip ir kiekvienais, taip ir šiais metais spalio 5 dieną gimnazijoje buvo švenčiama Tarptautinė mokytojo diena. Mūsų gimnazijos mokytojai turėjo galimybę tris pamokas pailsėti ir užsiimti veikla, kurią mes, dvyliktokai, sugalvojome. Mokytojų kambaryje pasveikinome mokytojus, įteikėme jiems gėlių ir skyrėme užduotį: rasti „lobį“ pagal užkoduotas žinutes-laiškus ir sugalvoti kiekvienam 12 klasės mokiniui tinkančią profesiją. Mokytojai dalyvavo neįprastoje ekskursijoje po žymiausias Antazavės vietas, o dvyliktokai turėjo galimybę „įšokti“ į pedagogų ir direktorės klumpes.

Besibaigiant mūsų darbo dienai prie mūsų sveikinimų mokytojams prisijungė ir gimnazijos direktorė Aldona Svidinskienė. Direktorė visiems mokytojams linkėjo prasmingų ir gražių Gyvenimo, Pažinimo, Išminties, Supratimo, Pagarbos, Kantrybės, Kūrybiškumo, Įsiklausymo pamokų, dėkojo už jų pasirinkimą būti Mokytoju.

Mokytojo dienos šventę užbaigė direktorė, įteikdama šešiems mokytojams (Daivai Raguotienei 15 m., Laimai Mažiulienei 20 m., Daivai Mieliauskienei 30 m., Dianai Rožkovienei 30 m., Danutei Jankauskienei 35 m., Reginai Masiulienei 35 m.) padėkas už ilgametį pedagoginį darbą ir tradicinius ramybės ir amžinybės simbolius – Katinus. Už 50 metų gebėjimą uždegti ne vieną širdį meile muzikai padėka ir smuiko raktas įteikti muzikos mokytojai Danutei Aleknienei.

Tik tris pamokas mes, dvyliktokai, bandėme atlikti mokytojo darbą, bet to pakako, kad suprastume, kokia sudėtinga ir kiek daug ypatingų savybių reikalauja ši profesija. Todėl nuoširdžiai dėkojame Jums, mokytojai, už pagalbą kiekvienam mokiniui, besiruošiančiam susidurti su gyvenimo išbandymais.

Gailė Gruzdaitė,
IVg klasės moksleivė