,,Temidėje“ – teisinių žinių konkurse

ppp
    Vasario 25 dieną (penktadienį) Zarasų rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Rosita Gurskaja ir Liudvikas Komka nuotoliniu būdu organizavo mokinių teisinių žinių konkurso “Temidė” pirmąjį etapą. Konkurse pirmą kartą dalyvavome ir mes, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos komanda – I g ir II g klasių mokiniai.

    Nors konkurencija buvo ir nedidelė, varžėmės tik dvi komandos, kova buvo įtempta. Zarasų profesinę mokyklą aplenkėme trimis taškais ir patekome į II-ąjį turą.

    Dalyviams buvo įdomu išbandyti save, svarbu praplėsti savo teisines žinias. Žaidimas įtraukė, vertė mąstyti, ieškoti kūrybiškų sprendimų atsakant į loginio mąstymo reikalaujančius klausimus, nesusijusius su policija ir teise. Ypač naudinga buvo man, kadangi ketinu sieti savo ateitį su darbu policijoje.

    Protmūšis vyko zoom platformoje, tačiau jokių nesklandumų nekilo, ir visos labai džiaugėmės prasiblaškiusios, paįvairinusios savo kasdienybę, įgijusios daugiau pasitikėjimo savimi. Be to, buvo labai malonu pabendrauti su pareigūnais. Dabar lauksime II-ojo turo - ,,Pabėgimų kambario“.

Gabija Trainytė, II g klasės mokinė

1

2

3

4

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1



pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla