Apie savanorystę su Greta

Titul 1Titul 2

    Baigiantis savaitei (gegužės 7 d., penktadienį) gimnazijos ugdymo karjerai koordinatorė Jovita Vainikevičiūtė surengė mums, 8-12 kl. mokiniams susitikimą su savanore. Tik įjungę kameras supratome, kad susitikimo viešnia - Greta Mieliauskaitė, buvusi gimnazijos mokinė, dabar Kauno kolegijos Menų fakulteto studentė.

    Užsiėmimo pradžioje kartu su mokytoja apsibrėžėme, kas yra savanorystė, išsiaiškinome savanorystės principus, mokytoja supažindino su galimybėmis savanoriauti pagal Europos Solidarumo korpuso ir Jaunimo savanoriškos tarnybos programas, savanoriškas veiklas nuotoliniu būdu.

1

1a

2a

2aa

2b

2c

3

     Po to bendravome su Greta. Pirmiausia ji papasakojo apie savanoriškos veiklos pradžią, kaip jai kilo mintis savanoriauti, kas ją į tai pastūmėjo, kaip ir kur ji sužinojo apie savanorystę.

    Greta jau du kartus savanoriavo festivalyje ,,Zero Waste", kuris vyksta Antalieptėje. Ji dalinosi savo įspūdžiais, patirtimi, pasakojo apie savanorio kasdienybę, darbus, kuriuos teko savanoriams atlikti festivalyje, paaiškino, kodėl verta savanoriauti.

    Be to, sužinojome, kas yra ,,Zero Waste", kaip Greta susidomėjo ekologija, kaip ji pati gyvena ir stengiasi sukurti kuo mažiau atliekų. Greta dalinosi ir tolimesniais savanoriškos veiklos planais - artimiausiu metu dalyvaus programoje ,,Kaunas – 2022“ (Kauno miestas 2022 metais taps Europos kultūros sostine), į kurios renginius pakvietė ir mus, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokinius. Mūsų susitikimo dieną Greta išskubėjo į akciją ,,Darom“ Kauno Dainų slėnyje.

7a

7aa

7b

7c

7d

8

    Gretos pasakojimas apie savanorystės patirtį, jos istorija paliko didelį įspūdį ir, manau, sudomino nemažai mokinių savanoriška veikla, įtikino, kad savanorystė sukuria sąlygas pažinti ir išbandyti save, susipažinti su naujais žmonėmis, išmokti ir patirti daug naujų dalykų.

     Džiaugiamės, kad turėjome galimybę pabendrauti su buvusia gimnazijos mokine, sužinoti, kaip jai sekasi ir ką ji planuoja veikti ateityje.

Junona Labutytė, II g kl. mokinė

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla