Džiaugiamės savo sėkme

pppTemidep

    Balandžio 29d. (ketvirtadienį) įvyko moksleivių teisinių žinių konkurso ,,Temidė“ II-asis etapas -,,Pabėgimų kambarys“. Jį organizavo Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos. Šiame etape dalyvavo šešios Utenos apskrities komandos, o Antazavės Juozo Gruodžio gimnaziją atstovavo komanda ,,Klubas-5“. Ją sudarė I g ir II g klasių mokinės (Neringa Galvydytė, Austėja Gaulytė, Gabija Trainytė, Junona Labutytė ir Ugnė Asipauskaitė).

    Komanda turėjo virtualiai įveikti Temidės paslapčių dėžę. Užduotis buvo daug sunkesnė nei skamba - dalyvės privalėjo surasti pavogtus deimantus ir nustatyti įtariamuosius. Pasijutome tarsi tikros tyrėjos tiriančios nusikaltimą - pagrobtus brangakmenius. Nors užduotį vykdėme ,,Teams“ platformos pagalba, tačiau nesklandumų nekilo. Nepaisant neįprastos aplinkos, komanda įveikė užduotį ir atskleidė paslaptis.

    Buvo įdomu save išbandyti ir praplėsti savo žinias. Žaidimas įtraukė, vertė mąstyti ir ieškoti sprendimo būdų, mokėmės rasti bendrą sprendim, o smagiausia - įveikti iššūkį. Dar labiau džiaugėmės sužinojusios, kad užėmėme III-ąją vietą.

Ugnė Asipauskaitė, I g kl. mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla