Džiaugiamės savo sėkme

pppTemidep

Balandžio 29d. (ketvirtadienį) įvyko moksleivių teisinių žinių konkurso ,,Temidė“ II-asis etapas -,,Pabėgimų kambarys“. Jį organizavo Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos. Šiame etape dalyvavo šešios Utenos apskrities komandos, o Antazavės Juozo Gruodžio gimnaziją atstovavo komanda ,,Klubas-5“. Ją sudarė I g ir II g klasių mokinės (Neringa Galvydytė, Austėja Gaulytė, Gabija Trainytė, Junona Labutytė ir Ugnė Asipauskaitė).

Komanda turėjo virtualiai įveikti Temidės paslapčių dėžę. Užduotis buvo daug sunkesnė nei skamba - dalyvės privalėjo surasti pavogtus deimantus ir nustatyti įtariamuosius. Pasijutome tarsi tikros tyrėjos tiriančios nusikaltimą - pagrobtus brangakmenius. Nors užduotį vykdėme ,,Teams“ platformos pagalba, tačiau nesklandumų nekilo. Nepaisant neįprastos aplinkos, komanda įveikė užduotį ir atskleidė paslaptis.

Buvo įdomu save išbandyti ir praplėsti savo žinias. Žaidimas įtraukė, vertė mąstyti ir ieškoti sprendimo būdų, mokėmės rasti bendrą sprendim, o smagiausia - įveikti iššūkį. Dar labiau džiaugėmės sužinojusios, kad užėmėme III-ąją vietą.

Ugnė Asipauskaitė, I g kl. mokinė