Apie Europos egzaminą

ES egz tit
    Dar gegužės pradžioje dalyvavau Europos egzamine. Šiuo konkursu Lietuvoje yra pažymima Europos diena (gegužės 9 d.). Dalyvavau jame pirmą kartą. Norėjau sužinoti daugiau apie Europos Sąjungą ir jai priklausančias valstybes. Tai daryti taip pat skatino pilietiškumo pagrindų mokytoja ir ugdymo karjerai koordinatorė Jovita Vainikevičiūtė.

    Per pilietiškumo pamokas nagrinėjome temas apie ES, jos valdžios įstaigas, sprendėme viktorinos ,,Ką žinai apie ES?" klausimus kartu ir namuose - savarankiškai. Ruoštis egzaminui taip pat padėjo svetainė https://ec.europa.eu/lithuania/education_lt, kurioje yra įvairios informacijos apie ES, o išbandyti užduotis ir treniruotis galėjau https://europosegzaminas.lrt.lt/egzaminas/isbandyk (nuorodomis pasidalino mokytoja).

    Egzamino klausimai buvo įdomūs, verčiantys pagalvoti prieš pasirenkant atsakymą. Galvoju, kad man puikiai pavyko, kadangi surinkau 13 taškų iš 15-kos galimų. Nors kvietimo dalyvauti II-me ture negavau, esu patenkinta savo rezultatu. Be to, sužinojau daug naujos informacijos, susipažinau su nauja svetaine, kuria galėsiu pasinaudoti ir kitą kartą.

Simona Labutytė, I g kl. mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla