Apie parodą "Rudens burtai"

ppp1ppp2

Praėjusią savaitę mokykloje buvo daug gėlių - sveikinome savo mokytojus su Tarptautine Mokytojo diena, be to, I ir II g kl. mokiniai surengė puokščių parodą ,,Rudens burtai". Jas gaminome per užsiėmimą ,,Karjeros labirintuose", dailės ir technologijų pamokas.

Iš pradžių susipažinome su floristo darbu - žiūrėjome video apie floristą Antaną Mažoną. Sužinojome, kaip ir kodėl jis tapo floristu, kokios savybės yra svarbios šiai profesijai, o Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokytoja papasakojo, kaip pagaminti šventinę puokštę - kaip sukomponuoti augalus, kur galima įgyti floristo profesiją. Mokytojos (Daiva Mieliauskienė, Jovita Vainikevičiūtė) supažindino mus su gėlių reikšmėmis ir žymiausiais pasaulio ir Lietuvos floristais, diskutavome, ar floristas - vyriška ar moteriška profesija, lenktyniavome vardindami gėlių pavadinimus.

Per dailės ir technologijų pamokas ir kitą būrelio užsiėmimą bandėme tapti floristais ir parodyti savo kūrybiškumą. Išsiaiškinę, kaip komponuoti augalus, derinti spalvas, kūrėme puokštes ir kompozicijas. Tada galvojome jų pavadinimus ir surengėme parodą.

Mūsų puokštės papuošė dar vieną parodą - šalia buvo ,,13-tos klasės" (jais tapo mokytojai per Mokytojo dieną) neįdomiausios pamokos piešiniai paraštėse ir sąsiuviniuose. Paroda grožėjomės visi - ir mokytojai, ir mokiniai.

Jovita Paurytė, I g kl. mokinė