Apie parodą "Rudens burtai"

ppp1ppp2

    Praėjusią savaitę mokykloje buvo daug gėlių - sveikinome savo mokytojus su Tarptautine Mokytojo diena, be to, I ir II g kl. mokiniai surengė puokščių parodą ,,Rudens burtai". Jas gaminome per užsiėmimą ,,Karjeros labirintuose", dailės ir technologijų pamokas.

   Iš pradžių susipažinome su floristo darbu - žiūrėjome video apie floristą Antaną Mažoną. Sužinojome, kaip ir kodėl jis tapo floristu, kokios savybės yra svarbios šiai profesijai, o Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokytoja papasakojo, kaip pagaminti šventinę puokštę - kaip sukomponuoti augalus, kur galima įgyti floristo profesiją. Mokytojos (Daiva Mieliauskienė, Jovita Vainikevičiūtė) supažindino mus su gėlių reikšmėmis ir žymiausiais pasaulio ir Lietuvos floristais, diskutavome, ar floristas - vyriška ar moteriška profesija, lenktyniavome vardindami gėlių pavadinimus.

    Per dailės ir technologijų pamokas ir kitą būrelio užsiėmimą bandėme tapti floristais ir parodyti savo kūrybiškumą. Išsiaiškinę, kaip komponuoti augalus, derinti spalvas, kūrėme puokštes ir kompozicijas. Tada galvojome jų pavadinimus ir surengėme parodą.

    Mūsų puokštės papuošė dar vieną parodą - šalia buvo ,,13-tos klasės" (jais tapo mokytojai per Mokytojo dieną) neįdomiausios pamokos piešiniai paraštėse ir sąsiuviniuose. Paroda grožėjomės visi - ir mokytojai, ir mokiniai.

Jovita Paurytė, I g kl. mokinė

1

2

3

4

6

5

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla