Atnaujinome akciją ,,Aplankyk ir pasidalink"

titul1titul2

    Šiais metais vėl atnaujinome jau tradicija tapusią akciją ,,Aplankyk ir pasidalink", kurios metu lankome Antazavės ir Avilių, Šniukštų bendruomenių senyvo amžiaus vienišus arba/ir su buvusiais gimnazijos projektais susijusius žmones, taip pat gimnazijoje dirbusius darbuotojus. Pernai ją sutrikdė dėl Covid-19 viruso paskelbtas karantinas, šiemet susiklosčius palankioms sąlygoms galėjome tęsti įprastas veiklas.

    Prasidėjus Adventui mokykla pakvipo kepiniais - 6,8, I, II ir IV g kl. mokiniai technologijų ar neformalaus švietimo užsiėmimų ,,Karjeros labirintuose" metu kepė sausainius. Šiemet pasirinktas naminių sausainių receptas, pagal kurį sausainius kepė dar mūsų močiutės.

    Mokiniai iškepė beveik 8 kg sausainių (dėkojame gimnazijos bendruomenės nariams ir gimnazijos direktorei už materialinę paramą), skoningai supakavo 45 dovanėles, per tikybos pamokas karpė angeliukus, ant kurių užrašė savo palinkėjimus.

    Penkiolika mokinių lankė ir išdalino mūsų seniems pažįstamiems paruoštas dovanėles. Tiesa, kai kurių namuose neradome, kadangi būdami silpnos sveikatos jie išvykę pas vaikus. Džiaugėmės tais, su kuriais galėjome pasisveikinti, pabendrauti ir nusifotografuoti. Visiems linkėjome gražių artėjančių švenčių, sveikatos, raginome skiepytis ir maloniai buvome nustebinti, kad dauguma jau pasiskiepiję trečiąja vakcinos doze.

    Užsukome ir pas savo socialinius partnerius - į Antazavės ir Imbrado seniūnijas, su kuriomis bendradarbiaujame organizuodami šią akciją. Čia kartu su gerb. seniūnais Algirdu Lekavecku ir Vygirdu Žalkausku aptarėme nuveiktus darbus - akcijos ,,Aplankyk ir pasidalink" rezultatus ir įspūdžius, pasveikinome su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais.

Jovita Paurytė, I g kl. mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15 1

15 2

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla