Kalėdų Senio staigmena

TITULINe
    Dar gruodžio 21 dieną (antradienį) į mūsų klasę užsuko Kalėdų Senis - pats tikriausias, raudonu apdaru, barzda, akiniais... Klasės seniūnei jis įteikė laišką. Jį perskaityti turėjome garsiai 13 val. 15 min. visi kartu susirinkę.

    Laiške perskaitėme ne tik apie mūsų gerus ir niekingus darbelius, bet ir žinutę: ,,O dabar žinią Jums turiu - visus 15 val. į Uteną kviečiu, su gerb. Dalia susitariau, kad Amatų centro duris atidarytų, meduolius kepti pamokytų, paragauti leistų, o klasės vadovė Jovita į Uteną palydėtų, prie kalėdinės eglės nuvestų, kad visi kartu jaukiai pabūti ir pasidžiaugti galėtumėte" (citata iš laiško).

    Taigi, pasibaigus pamokoms vykome į Uteną. Tradicinių Amatų centre ,,Svirnas" mus pasitiko edukatorė gerb. Dalia Urbonienė, kuri mums vedė užsiėmimą ,,Šventiniai meduoliai".

    Iš pradžių susipažinome su meduolių istorija, meduolių receptais, išsiaiškinome, kokius kepame namuose ir kokius kepsime čia. Meduoliai buvo ypatingi, kadangi tešlai buvo naudoti ruginiai pilno grūdo miltai, meduoliui turėjome pasirinkti sau patinkančią formą, kuri išdrožta iš vyšnios medienos.

    Kol meduoliai kepė, klausėmės senų kalėdinių dainų, gerb. Dalios pasakojimo apie senuosius Kalėdų papročius, aiškinomės senųjų dainų žodžių reikšmes, vaišinomės saulėgrąžų ir mėtų arbata, dalyvavome klasės auklėtojos surengtoje viktorinoje ,,Kalėdos Lietuvoje ir pasaulyje".

    Kai iškeptus meduolius supakavome, išskubėjome apžiūrėti šventiškai pasipuošusių Utenos miesto eglių. Čia darėme asmenukes ir fotografavome vieni kitus.

    Dėkojame Kalėdų Seniui už smagią dieną - pilną staigmenų ir kalėdinių kvapų...

Katrina Kvietkauskaitė, I g kl. mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, I g klasės vadovė

1

2

3

4 1

4 2

5

7

10 1

10 2

11

12

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla