Projektas baigėsi, veiklos tęsiasi

ppp
    Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija užbaigė projekto „Sportuokime, judėkime, draugaukime“ vykdymą. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

    Projekto tikslas – atnaujinti Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos sporto bazę, siekiant vietos bei aplinkinių bendruomenių narių (įvairaus amžiaus ir įvairių socialinių grupių) fizinio aktyvumo, sveikatingumo, judumo skatinimo, turiningo laisvalaikio įpročių ugdymo ir kokybiškesnių sąlygų sportinei veiklai sudarymo.

    Projekto uždaviniai:

    1. Įsigyti sporto inventorių, sporto įrangą ir sukurti kokybiškas ir patrauklias treniruočių sąlygas sporto salėje gimnazijos moksleiviams, Antazavės ir kaimyninės seniūnijos gyventojams bei visoms sportu suinteresuotoms grupėms.

    2. Įsigyti lauko treniruoklius ir įrengti treniravimosi erdves lauke, skatinančias aktyviai, turiningai ir sveikai leisti laisvalaikį, ugdyti kasdienės sporto kultūros poreikį.

    Nežiūrint į COVID-19 pandemiją ir įvertinus ribojimus, projekto veiklos buvo sėkmingai vykdomos tik su mažesniu nei planuota dalyvių skaičiumi ir minimaliu žiūrovų ir sirgalių palaikymu.

    Vykdytos veiklos: akcija ,,Apibėk mokyklą, teniso turnyras V. Čiegiui atminti, lauko teniso varžybos, tarpklasinės tinklinio varžybos, varžybos su Antazavės bendruomenės tinklinio mėgėjais, draugiškos tinklinio varžybos su Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviais, aerobikos užsiėmimai, tinklinio treniruotės. Visose projekto veiklose dalyvavo 313 dalyvių.

    Visus bendruomenės narius džiugino atnaujintas sporto inventorius ir nauja sporto erdvė lauke, kurioje sumontuoti 4 lauko treniruokliai.

    Ir pasibaigus projektui naudosime įsigytas priemones ir tęsime sporto veiklas.

    Pasibaigus COVID-19 pandemijai ir panaikinus visus ribojimus, tikėtina, kad sportuojančių skaičius augs ir pasieksime dar geresnių rodiklių ne vien skatindami žmones kiek įmanoma platesniu mastu užsiimti sporto veikla, bet ugdydami sportinius įgūdžius, gerindami asmeninius ir komandinius pasiekimus, stiprindami bendruomenės narių sveikatą.

Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
Kūno kultūros vyr. mokytojas Valerijus Semionovas

DSC00684

IMG 20211216 152904

IMG 20211216 160201

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla