Susitikimas su bendrosios praktikos slaugytoja

tituline
    Mūsų gimnazijoje 5-12 kl. mokinimas vyko susitikimas su bendrosios praktikos slaugytoja Vaiva Dainyte. Ji dirba Vilniaus universiteto Santaros klinikų Covid-19 II-me skyriuje. O įdomiausia, kad ji - buvusi mūsų mokyklos mokinė (Antazavės Juozo Gruodžio gimnaziją baigė 2006 metais).

    Vaiva papasakojo mums apie savo darbo kasdienybę, iššūkius, su kuriais jai tenka susidurti, bendrosios praktikos slaugytojo(s) studijų programą, dalykus, kuriuos mokosi būsimieji slaugytojai, atsakė į mūsų klausimus. Taip pat sužinojome, kokiose kolegijose ir universitetuose galima įgyti slaugytojo profesiją, aiškinomės, kaip atpažinti, ar esi tinkamas tokiam darbui ir kaip tai gali pasitikrinti. Pažiūrėję video, įsitikinome, kad slaugytojais dirba ne tik moterys, vyrai taip pat renkasi šią profesiją.

    Supratome, kad Vaiva - laimingas žmogus, kadangi dirba mėgstamą darbą ir dirbti jai puikiai sekasi. Apie mediciną ji svajojo jau nuo 8-tos klasės, ir jos svajonės pildėsi, kai bendrąją slaugą studijavo Vilniaus kolegijoje ir studijuodama dirbo Santaros klinikose, pradžioje slaugytojos padėjėja, vėliau, baigusi mokslus, bendrosios praktikos slaugytoja

    Man patinka susitikimai, kurių metu galiu daugiau sužinoti apie įvairias profesijas ir pažinti tuos mokinius, kurie mokėsi mūsų mokykloje.

Julita Pieviškytė, IV g kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla