Susitikimas su bendrosios praktikos slaugytoja

tituline
    Mūsų gimnazijoje 5-12 kl. mokinimas vyko susitikimas su bendrosios praktikos slaugytoja Vaiva Dainyte. Ji dirba Vilniaus universiteto Santaros klinikų Covid-19 II-me skyriuje. O įdomiausia, kad ji - buvusi mūsų mokyklos mokinė (Antazavės Juozo Gruodžio gimnaziją baigė 2006 metais).

Vaiva papasakojo mums apie savo darbo kasdienybę, iššūkius, su kuriais jai tenka susidurti, bendrosios praktikos slaugytojo(s) studijų programą, dalykus, kuriuos mokosi būsimieji slaugytojai, atsakė į mūsų klausimus. Taip pat sužinojome, kokiose kolegijose ir universitetuose galima įgyti slaugytojo profesiją, aiškinomės, kaip atpažinti, ar esi tinkamas tokiam darbui ir kaip tai gali pasitikrinti. Pažiūrėję video, įsitikinome, kad slaugytojais dirba ne tik moterys, vyrai taip pat renkasi šią profesiją.

Supratome, kad Vaiva - laimingas žmogus, kadangi dirba mėgstamą darbą ir dirbti jai puikiai sekasi. Apie mediciną ji svajojo jau nuo 8-tos klasės, ir jos svajonės pildėsi, kai bendrąją slaugą studijavo Vilniaus kolegijoje ir studijuodama dirbo Santaros klinikose, pradžioje slaugytojos padėjėja, vėliau, baigusi mokslus, bendrosios praktikos slaugytoja

Man patinka susitikimai, kurių metu galiu daugiau sužinoti apie įvairias profesijas ir pažinti tuos mokinius, kurie mokėsi mūsų mokykloje.

Julita Pieviškytė, IV g kl. mokinė

2022  Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija