Veiklos Utenos regioniniame profesinio mokymo centre

tituline1tituline

    Dar prieš Šv. Velykų atostogas II ir IV g klasių mokinių grupė vyko į Uteną, į regioninį profesinio mokymo centrą. Vizito tikslas - pažinti šios profesinės mokyklos siūlomas mokymosi galimybes ir praktiškai išmėginti konditerio, socialinio darbuotojo padėjėjo, motorinių transporto priemonių remontininko profesijas.

    Susipažinę su profesinio mokymo programomis, mokymosi sąlygomis, apžiūrėję profesinio mokymo centro erdves, UPMC bendrabutį, pabendravę su čia besipraktikuojančiais būsimais apdailininkais mokiniai pasidalijo į grupeles ir išskubėjo į praktinę veiklą.

1

2

3

4

    Dvi mokinės (Gabija ir Alina) praktikavosi sektorinio mokymo centro konditerijos ceche. Kartu su profesijos mokytoja Aida Tuziene merginos aiškinosi keksiukų receptą, kepinio tešlos paruošimo technologiją, konditerinių gaminių puošimo techniką, mokėsi naudotis tešlos ir kremo maišymo bei kepimui skirta įranga, iškepusios ir papuošusios savo kepinius juos degustavo.

5

6

7

8

9

10

    Nors socialinio darbuotojo padėjėjo (s) profesija šiame centre yra dar visai nauja (šios profesijos mokiniai mokosi pirmus metus), ją labiau pažinti nusprendė net keturios moksleivės (Sandra, Mantė, Veronika, Junona). Socialinio darbuotojo padėjėjo profesinėmis žiniomis dalinosi profesijos mokytoja Inga Lapinskienė. Moksleivės sužinojo apie šios profesijos didėjančią paklausą darbo rinkoje, įsidarbinimo galimybes, socialinio darbuotojo darbo ypatumus, susipažino su praktine šios profesijos veikla - lovos klojimo taisyklėmis senyvo amžiaus žmonėms ir ligoniams, patalpų valymu, skalbinių lyginimu, kliento asistento bei jo užimtumo organizavimo darbu.

    Galimybe pažinti transporto priemonių remontininko profesiją pasinaudojo Matas. Jis laiką praleido transporto priemonių remonto dirbtuvėse, bendravo su profesijos mokytojais, su čia esama įranga mokėsi pakeisti padangas bei subalansuoti ratus.

11.1

11

12

13

14

15

16

17

18

    Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos bendruomenės vardu dėkoju vizitą į Utenos regioninį profesinį mokymo centrą padėjusiai surengti ir ekskursiją vedusiai gimnazijos skyriaus vedėjai Gražinai Indriūnienei, o profesijos mokytojams už profesinio veiklinimo pamokas bei šiltą ir nuoširdų bendravimą su mūsų gimnazijos mokiniais.

Jovita Vainikevičiūtė, gimnazijos ugdymo karjerai koordinatorė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla