Susitikimas su Simonu

Titulinetituline2

    Dar prieš savaitę pradėjome ruoštis susitikimui su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu. Tiesa, tada dar nežinojome, kad susitiksime su Simonu (Simonas Girnis Antazavės Juozo Gruodžio vidurinę mokyklą baigė 2012 m.), o ugdymo karjerai mokytojos sukurta intriga tik dar labiau žadino mūsų smalsumą.

    Ugdymo karjerai pamokos metu aptarėme interviu kaip informacijos apie profesiją šaltinį, aiškinomės, kas yra korektiškas ir nekorektiškas klausimas, kūrėme ir taisėme savo klausimus, kuriuos galėtume užduoti susitikimo metu.

    Susitikimą ugdymo karjerai mokytoja Jovita Vainikevičiūtė pradėjo žaidimu ,,Taip ir Ne", kurio metu išsiaiškinome, kad Simas yra susijęs su technologijomis ir netrukus atspėjome, kad jis - elektronikos inžinierius.

    Simonas papasakojo apie savo karjeros kelią (jis šiuo metu UAB TELTONIKA NETWORKS Metrologijos laboratorijos vadovas), motyvus pasirinkti elektronikos inžinerijos studijas, šios srities specialistų poreikį darbo rinkoje ir perspektyvas, pristatė juos rengiančias mokymosi įstaigas, aptarė šios profesijos atstovui būtinas asmenines savybes. Simonas paaiškino, kas yra metrologija, ką veikia šio skyriaus specialistai, papasakojo ir parodė, kaip atrodo jo darbo vieta, kokia veikla užsiima įmonė, kurioje dirba Simonas.
Tą dieną klausinėjome ir kalbėjomės dar apie daug ką.... Apie iššūkius, su kuriais jam tenka susidurti darbe, vadovui reikalingas kompetencijas, būtinybę nuolat mokytis ir tobulėti, savęs motyvavimą, laisvalaikį ir pomėgius, gyvenimo moto, laiko planavimą, šeimą, ateities planus...

    Tą dieną pažinome dar vieną sėkmingo žmogaus istoriją, dar vieną buvusį mūsų mokyklos mokinį, kuris yra laimingas ir džiaugiasi tuo, ką dabar veikia. Išgirdome ir palinkėjimą šios dienos abiturientams - rinktis veikti tai, ką labiausiai nori veikti, ir nebijoti daryti daugiau nei tau priklauso.

    Dėkojame Simonui už mums skirtą laiką ir norą pasidalinti savo sėkme bei jos receptu. Tikimės, kad tokie susitikimai paskatins mokinius teisingai pasirinkti ir įkvėps kurti savąją sėkmės istoriją.

Julita Pieviškytė, IV g kl. mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

5

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla