Muzikos pamoka kitur

Tituline
    Penktadienį (gegužės 13 d.) ketvirtos pamokos metu mes, 1 – II g kl. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokiniai ir jų mokytojai, skubėjome į Antazavės dvarą. Dvaro rūmų salėje vyko fortepijoninės muzikos valanda ,,Nuo Bacho iki šių dienų". Jo dalyvės - Utenos meno mokyklos mokinės: Auksė Martinkėnaitė, Julija Dudko ir Beatričė Bartuševičiūtė. Jas parengė muzikos mokytoja Zita Lukošiūnienė. Mergaitės atliko F. Šopeno, J.S. Bacho, V. A. Mocarto, B. Dvariono ir kitų žymių kompozitorių kūrinius. Prieš atliekant koncertinę programą mokytoja pristatė kiekvieną savo mokinę, papasakojo apie jų kelią į muziką ir ateities planus. Artimiausias - nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas.

    Be to, pakartojome muzikinių kūrinių žanrus bei jų muzikines ypatybes. Valandėlei panirome į muzikos pasaulį, maudėmės muzikos garsuose, pamiršome socialinius tinklus ir įdėmiai klausėmės koncerto. Tą pastebėjo ir mus, atidžius žiūrovus, pagyrė koncerto iniciatorė Zita Lukošiūnienė. Renginio pabaigoje dėkojome atlikėjoms, visi sustojome bendrai nuotraukai ir nusifotografavome.

    Tikiuosi, ateityje išgirsime dar daugiau klasikinės muzikos koncertų Antazavės dvare ir turėsime įvairesnių muzikos pamokų, kitur ir kitaip.

Ditė Apanskaitė, 6 kl. mokinė

1

2

 3

4

5

6

7

8

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla