Vienas lauke – ne karys

    Grupelė mūsų mokyklos moksleivių dalyvavo projekte „Vienas lauke – ne karys“. Stovykla vyko sveikos gyvensenos centre „Auksinė giria“, kuris įsikūręs Asvejos regioninio parko pušyne.

    Tai gamtos stovykla, todėl prie vartų visi palikome savo išmaniuosius ir pasinėrėme į kitokį „gyvenimą“. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad didelis iššūkis palikti nuotolinio bendravimo priemones, bet telefonų beveik nepasigedome, nors stovykloje gyvenome tris paras, tiksliau, mes, paaugliai, kūrėme naują visuomenę, kurioje įvairiomis žaidimų formomis mokėmės klausti, tylėti, pasitikėti esančiu šalia.

    Stovykloje buvo 5 karalystės, kuriose burtų keliu rinkomės savo vaidmenis – karaliai, tarnai, žyniai, kariai ir t.t. Už kiekvieną nereikalingą ištartą žodį galėjom gauti baudą – papildomus tūkstantį žingsnių.

    Stebuklingą savaitgalį miško apsuptyje vainikavo išsiskyrimo ašaros, begalinis noras vėl ir vėl susitikti. Mes gavome tiek gerumo, tiek tikro nuoširdumo, tiek stabtelėjimų savyje, tiek atradimų kituose, kad, atrodo, kur jau ten dar daugiau. Susiradome daug nuoširdžių draugų – o tai svarbiausia.

Žadmina Gruzdaitė, 8 klasės mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla