Lankėmės Zarasų profesinėje mokykloje

tit
    Baigiantis mokslo metams mums, pagrindinį išsilavinimą įgysiantiems mokiniams, reikia apsisipręsti, kur pratęsime savo tolimesnį mokymąsi. Todėl antradienį (birželio 14 d.) lydimi gimnazijos ugdymo karjerai koordinatorės Jovitos Vainikevičiūtės apsilankėme Zarasų profesinėje mokykloje, kur sužinojome apie mokymosi galimybes po dešimtos ir dvyliktos klasės.

    Nors diena buvo darganota, darganos nejautėme. Mus šiltai pasitiko neformaliojo švietimo administratorė, l. e. p. soc. pedagogė Simona Matusevičiūtė. Savo pažintį su Zarasų profesine mokykla pradėjome nuo bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėjos Editos Kondratavičiūtės išsamaus ir motyvuojančio pasakojimo apie šią mokyklą, individualaus ugdymo(si) plano sudarymą, popamokinę veiklą bei šios mokyklos mokinių pasiekimus.

    Kitoje vizito dalyje apsilankėme praktinio mokymo centre - apžiūrėjome transporto priemonių remontininko dirbtuves bei erdves, kuriose mokysis apdailininkai. Su šiomis profesijomis mus supažindino profesijos mokytojas Vytautas Kruopis. Jis mums čia pravedė pačią tikriausią fizikos pamoką - aiškino, kaip veikia vidaus degimo variklis, stūmokliai, stabdžių sistema. Taip pat savo jėgas išbandėme virtualioje virinimo simuliacijoje.

    Savo pažintį su mokykla tęsėme aplankydami žiemos sodą, aktų bei sporto sales, valgyklą, kavinę, maisto ruošimo laboratoriją, kurioje praktikuojasi būsimi virėjai, pasigardžiavome dar šiltu pyragu.
Savo žinias apie kraujotaką, širdies darbą, pirmąją pagalbą sustojus širdžiai pratęsėme susitikime su paramedikus mokančia mokytoja, kur sužinojome daug įdomių ir svarbių dalykų apie paramediko darbą.

    Tądien labiau pažintos masažisto, visažisto bei floristo profesijos, jų darbui reikalingos priemonės, bei darbo perspektyvos

    Dėkojame Zarasų profesinei mokyklai už įdomią ekskursiją ir turiningai praleistą laiką.

Ugnė Asipauskaitė, II g klasės mokinė

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla