Pamokos Botanikos sode ir LR Seime

01pp
    Nekantriai laukėme penktadienio, birželio 10-osios, juk vykome į Lietuvos sostinę. Kartu su savo klasės vadove Jovita Vainikevičiūte iš anksto planavome savo veiklas Vilniuje. Nusprendėme, kad šį kartą laiką skirsime dviems dalykams - biologijai (pažinčiai su augalais), t. y. apsilankysime Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose ir pilietiškumo pagrindams - pabuvosime LR Seime.

    Daugelis iš mūsų Botanikos sode lankėsi pirmą kartą, tad buvo labai įdomu sužinoti, kaip jis atrodo, kuo skiriasi nuo prie namų esančio sodo ar miško. Be to, supratome, kokiu tikslu ir kaip jie yra kuriami, kaip jie panaudojami pramogoms. Grožėjomės medžiais, gėlių žiedais (ypač rododendrais), mokėmės jų pavadinimus, vaikštinėjomės po japoniškąjį sodą, o nuo alinančio karčio gaivinomės šaltu šaltinio vandeniu.

01

02

03

04

05

06

07

    Pilietiškumo pagrindų pamoka (šį dalyką pradėjome mokytis šiais mokslo metais) vyko LR Seime. Pamokose apie LR Seimą - įstatymus leidžiamąją valdžią mokėmės iš vadovėlių, o tądien LR Seimą pamatėme savo akimis: lankėmės įvairiose LR Seimo salėse (spaudos konferencijų, plenarinių posėdžių, Kovo 11-osios, Algirdo Brazausko ir pan.), pakartojome LR Seimo funkcijas, apžiūrėjome parodas, sužinojome įdomių dalykų apie seimo pastato projektuotojus ir jo istoriją. Seimo gidas mums uždavinėjo įvairius klausimus, o už teisingus atsakymus apdovanojo prizais. Daugiausia prizų surinko Žadmina.

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

    Ekskursiją vedęs gidas buvo vertėjas, verčiantis valstybės vadovams iš rusų į lietuvių kalbas ir atvirkščiai, tad jis papasakojo apie vertėjo darbą, jo ypatybes, vertėjui būtinas asmenines savybes, kartu diskutavome, ką reiškia mokėti kalbą.

    Šios dienos pamokos prabėgo greitai. Dėkojame gimnazijos direkorei Aldonai Svidinskienei už galimybę nuvykti į Vilnių ir mokytis ne tik mokykloje.

Jovita Paurytė, I g kl. mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla