Apie dešimtokų šventę mokytojams

    tituline
Vis labiau beįsismarkaujantis ruduo ir jo spalvomis besipuikuojantis spalis... Tai jis savo pradžia primena, kad mokslo metai vis labiau įsibėgėja, o mokykloje savo rūpesčiais ir džiaugsmais gyvena ne tik mokiniai, bet ir mokytojai - žmonės, kurių buvimas mums visiems yra labai vertingas ir svarbus. Spalio pradžia - priminimas apie labai gražią šios profesijos žmonių šventę - Tarptautinę mokytojų dieną.

    Šiemet mokykloje šią šventę organizavome mes, dešimtokai, juk mokykloje likome vyriausi, tad pasinaudojome proga mokytojo profesiją pasimatuoti dar dešimtoje klasėje.

    Muzika, sveikinimais ir šypsenomis mokytojus pasitikome nuo ankstyvo ryto. Tą dieną pasiūlėme mokytojams nors trumpam pamiršti savo rūpesčius bei pareigas ir praleisti laiką Antazavės dvare - apžiūrėti čia esančias parodas, susipažinti su dvaro istorija, pasigrožėti naujai atgimusiomis dvaro erdvėmis, pasiklausyti Vivaldžio ,,Rudens" muzikos...

     Išlydėję mokytojus į edukaciją kitoje erdvėje ir įteikę jiems edukacijų ir pamokų kitose erdvėse lapą (mokytojai gavo užduotį - jį užpildyti), patys išskubėjome į klases jau ne kaip mokiniai, o kaip mokytojai.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

14

    Baigiantis pamokoms mokytojų pasveikinti atvyko Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas. Svečias įteikė ne tik dovanas, bet ir Zarasų r. savivaldybės mero Nikolajaus Gusevo ir Zarasų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjos Sigitos Keršienės padėkos raštus mokytojoms Dianai Rožkovienei ir Laimai Mažiulienei. Su sveikinimais ir linkėjimais tądien pas mokytojus atskubėjo Antazavės seniūnas Algirdas Lekaveckas bei bendruomenės pirmininkė Danutė Skardinskienė.

    Su profesine švente savo mokytojus sveikino ir jiems daug kartų už nuoširdų ir sąžiningą darbą dėkojo mokyklos direktorė Aldona Svidinskienė. Ji padėkos raštais ir tradiciniais katinais - išminties ženklais - apdovanojo mokytojus, švenčiančius savo pedagoginio darbo jubiliejus bei mokytojus, kurie sėkmingai paruošė mokinius savo dalyko olimpiadoms.

15

16

17 1

17

18

18 1

19

20

    Brigita (9 kl. mokinė), mūsų šventės pagalbininkė, mokytojus džiugino jausmingomis dainomis apie rudenį ir gerumą, o mes, dešimtokai, šventę užbaigėme kartu su visais kitais mokiniais dainuodami dainą ,,Mes tikrai mylime mokytojus".

    Įvairių malonių staigmenų mokytojams sugalvojo Dienos centrą lankantys mokiniai. Ačiū jums už rudens puokščių parodą ir besišypsančius klevo lapus.

    O Jums, mielieji mokytojai, dėkojame už rūpestį, kantrybę, šilumą ir šypseną! Būkite sveiki ir laimingi!

21

22

23

24

 

Elija Čičinskaitė, 10 kl. mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla