Į ekskursiją su šypsena

Titul 1Titul 2

    Spalio 7 diena - Šypsenos diena. Taigi, ir mes, 7-8 kl. mokiniai, plačiai šypsodamiesi pradėjome savo išvyką. O vykome į Salų dvarą, esantį Rokiškio rajone. Jau pakeliui patyrėme įdomių dalykų...

    Trumpam sustojome Lašuose ir apžiūrėjome milžinišką vėjo bei saulės baterijų jėgainę. Fizikos mokytoja Regina Masiulienė papasakojo, kaip jos veikia, o mes pasimatavome su vėjo jėgaine ir įsitikinome, kokie maži esame. Vaizdas buvo nerealus.

    Atvykę į Salų dvarą apsilankėme amatų dirbtuvėse, kur čia dirbanti amatininkė papasakojo apie vytelių pynimo bei molio lipdymo amatus, parodė šiems darbams reikalingus įrankius ir įrangą. Vėliau ėjome į dvarą ir ten mus pasitiko ūkininkė, dabar verslininkė ir dvaro savininkė Birutė Dapkienė. Visi kartu nuėjome tapyti šokoladu. Procesas buvo labai įdomus. Nutapę laukėme, kol šokoladas sustings ir galėsime jo paragauti, o Birutė mums aprodė dvarą, supažindino su jo istorija.

    Kartu su Birute apsilankėme ir dvaro kavinėje, kur susipažinome su padavėju- robotu ir svarstėme, kokia ateitis laukia padavėjų žmonių, kas geriau aptarnauja, mums įprastas padavėjas ar robotas?

    Dvare ne tik ragavome šokoladą, sužinojome apie jo praeitį, bet ir turėjome galimybę susiskirstę komandomis pažaisti slėpynių.

    Apžiūrėję, pasidžiaugę ir suvalgę savo šokoladinius kūrinius, vaikštinėjome po dvaro parką, grožėjomės šimtamečiais medžiais bei parke besiganančiomis mielomis alpakomis, stručiais ir poniais.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

    Šypsenos dienos pramogas tęsėme Radeikiuose (Utenos r.) - gryname ore žaidėme karinį žaidimą Laser tag. Pramogų sodybos šeimininkas Andrius iš pradžių papasakojo mums apie žaidimą, paaiškino mūsų vaidmenis ir žaidimo taisykles. Ilgai rungėmės, kol išsiaiškinome, kuri komanda stipriausia. Sužaidę visus etapus lygiomis, susiskirstėme į berniukų ir mergaičių komandas. Deja, mergaitėms teko pripažinti pralaimėjimą, o berniukai šventė pergalę. Tą dieną ne tik žaidėme, bet ir sužinojome apie Andriaus pomėgius, jo profesiją, kaip Andrius ėmėsi šio verslo.

16

17

18

19

20

21

22

    Nors ir labai pavargę, tačiau šypsodamiesi ir laimingi grįžome namo, o pakeliui jau planavome kitą mūsų išvyką.

Aistėja Navickaitė, 7 kl. mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla