Į ekskursiją su šypsena

Titul 1Titul 2

    Spalio 7 diena - Šypsenos diena. Taigi, ir mes, 7-8 kl. mokiniai, plačiai šypsodamiesi pradėjome savo išvyką. O vykome į Salų dvarą, esantį Rokiškio rajone. Jau pakeliui patyrėme įdomių dalykų...

    Trumpam sustojome Lašuose ir apžiūrėjome milžinišką vėjo bei saulės baterijų jėgainę. Fizikos mokytoja Regina Masiulienė papasakojo, kaip jos veikia, o mes pasimatavome su vėjo jėgaine ir įsitikinome, kokie maži esame. Vaizdas buvo nerealus.

    Atvykę į Salų dvarą apsilankėme amatų dirbtuvėse, kur čia dirbanti amatininkė papasakojo apie vytelių pynimo bei molio lipdymo amatus, parodė šiems darbams reikalingus įrankius ir įrangą. Vėliau ėjome į dvarą ir ten mus pasitiko ūkininkė, dabar verslininkė ir dvaro savininkė Birutė Dapkienė. Visi kartu nuėjome tapyti šokoladu. Procesas buvo labai įdomus. Nutapę laukėme, kol šokoladas sustings ir galėsime jo paragauti, o Birutė mums aprodė dvarą, supažindino su jo istorija.

    Kartu su Birute apsilankėme ir dvaro kavinėje, kur susipažinome su padavėju- robotu ir svarstėme, kokia ateitis laukia padavėjų žmonių, kas geriau aptarnauja, mums įprastas padavėjas ar robotas?

    Dvare ne tik ragavome šokoladą, sužinojome apie jo praeitį, bet ir turėjome galimybę susiskirstę komandomis pažaisti slėpynių.

    Apžiūrėję, pasidžiaugę ir suvalgę savo šokoladinius kūrinius, vaikštinėjome po dvaro parką, grožėjomės šimtamečiais medžiais bei parke besiganančiomis mielomis alpakomis, stručiais ir poniais.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

    Šypsenos dienos pramogas tęsėme Radeikiuose (Utenos r.) - gryname ore žaidėme karinį žaidimą Laser tag. Pramogų sodybos šeimininkas Andrius iš pradžių papasakojo mums apie žaidimą, paaiškino mūsų vaidmenis ir žaidimo taisykles. Ilgai rungėmės, kol išsiaiškinome, kuri komanda stipriausia. Sužaidę visus etapus lygiomis, susiskirstėme į berniukų ir mergaičių komandas. Deja, mergaitėms teko pripažinti pralaimėjimą, o berniukai šventė pergalę. Tą dieną ne tik žaidėme, bet ir sužinojome apie Andriaus pomėgius, jo profesiją, kaip Andrius ėmėsi šio verslo.

16

17

18

19

20

21

22

    Nors ir labai pavargę, tačiau šypsodamiesi ir laimingi grįžome namo, o pakeliui jau planavome kitą mūsų išvyką.

Aistėja Navickaitė, 7 kl. mokinė

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Žemėlapis

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

Covid19 LSD

Tėvų ir globėjų dėmesiui

    Informuoju, kad Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujos redakcijos Lietuvos higienos norma HN 20:2018 „Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, kurioje neliko reikalavimo nuo 2018-09-01 pristatyti vaiko sveikatos pažymėjimo kopijos.

    Švietimo teikėjas, kuris organizuoja kūno kultūros ir sporto pratybas, varžybas, turi užtikrinti, kad mokiniai jose dalyvautų tik pasitikrinę sveikatą Sportuojančių asmenų sveikatos tikrinimo tvarkoje, patvirtintoje Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. 301 „Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose“, nustatytu periodiškumu ir pateikę sportuojančiojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 068/a) ar sportininko sveikatos stebėjimo kortelę (forma Nr. 061/a), patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ ar jų kopijas. Kiti švietimo teikėjai, vykdantys neformaliojo švietimo programas, turi užtikrinti, kad mokiniai iki 18 metų jose dalyvautų tik švietimo sutartyje numačius prievolę tėvams (globėjams, rūpintojams) pateikti informaciją apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas, jeigu gydytojo sprendimu mokinio dalyvavimas konkrečioje neformaliojo švietimo veikloje gali turėti įtakos jo sveikatai.

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1


pr rem2

pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

PRIMINIMAS TĖVAMS,
SENELIAMS IR VAIKAMS

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai ir Zarasų rajono savivaldybės nariai primena, kad 1999-06-03 Zarasų rajono taryba priėmė sprendimą Nr. 245, kuriuo yra patvirtinti šie buvimo viešose vietose laiko apribojimai vaikams:

Vaikams iki 14 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 22 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 21 val.

Vaikams nuo 14 iki 16 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 23 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 22 val.

Vėlesniu laiku vaikams lankytis viešosiose vietose ir renginiuose galima tik su tėvais (globėjais) arba suaugusiais šeimos nariais.

RŪPINKIMĖS VAIKŲ SAUGUMU!!! 

2022  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla