Diena Panevėžyje

tituline
    Mes, dešimtokai, kartu su devintos klasės mokiniais lapkričio 22 d. (antradienį) vykome į Panevėžį - Aukštaitijos sostinę. Čia praleidome beveik visą dieną.

    Pirmasis mūsų išvykos tikslas buvo pažintinis vizitas AB ,,Panevėžio stiklas". Iš pradžių įmonės atstovė supažindino mus su įmonės istorija, veikla, pristatė įmonėje gaminamus gaminius (tai yra įvairių rūšių tara), jų kontrolę. Lankėmės tose patalpose, kur buvo galima stebėti taros gamybą, jos pakavimą, jos pakrovimą, detalių tekinimą įrenginiams. Aplankę ,,stiklo virėją" sužinojome apie patį gamybos procesą, jam reikalingą temperatūrą bei medžiagas, iš kurių gaminamas stiklas, kompiuterio ekrane galėjome matyti, kaip į talpą su šiomis medžiagomis patenka dujos. Susipažinę su darbo aplinka, supratome, kad darbas šioje įmonėje yra nelengvas, o žmogaus rankas vis dažniau keičia įvairūs įrenginiai.

01

1

1 1

2

3

4

6

7

8

9

10

11

12

    Vėliau lankėmės šio miesto teatre ,,Menas". Šį kartą pasirinkome pasižiūrėti spektaklį ,,Musių valdovas" pagal Nobelio premijos laureato Viljamo Goldingo tuo pačiu pavadinimu parašytą romaną, kurį skaitysime per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas. Scenoje, kuri trumpam virto žaidimų aikštele, stebėjome paauglių santykius, jų žaidimą, kuris susiklosčius ekstremaliai situacijai išveda kiekvieną šio žaidimo dalyvį iš komforto zonos, priverčia peržengti ribas ir atsakyti už savo pasirinkimus. Tai, kas nutinka vaikams kieme, vyksta su kiekvienu iš mūsų, mus supančiose aplinkose. Spektaklį aptarėme lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje su mokytoja Ramute Kuzmiene.

13

13a

13b

14

15

16

    Užsukome ir į Panevėžio Cido areną, kur vyko karjeros renginys ,,Studijų diena 2022". Čia savo studijų programas pristatė įvairios kolegijos, univesitetai, su profesiniu mokymusi buvo galima susipažinti prie profesinių mokyklų stendų, norintys galėjo pasikonsultuoti su karjeros konsultantais, be to, apžiūrėjome Cido areną, kurioje vyksta įvairios ne tik miesto, bet ir šalies sporto varžybos.

17

18

19

20

21

    O kur dar pasibuvimas picerijoe ,,Charli pica" ir smagi kelionė atgal į namus - gera nuotaika, linksma muzika ir ... dienos įspūdžiai.

    Dėkojame Panevėžio regioninio karjeros centro Profesinio veiklinimo ir partnerysčių koordinatorei Taniai Paškevičienei už geranoriškumą ir pagalbą rengiant vizitą AB ,,Panevėžio stiklas", įmonės darbuotojai  Renatai Stančikienei už turiningą ekskursiją,  o mokyklos direktorei Aldonai Svidinskienei už galimybę keliauti mokykliniu autobusu.

 

Jovita Paurytė, 10 kl. mokinė Jovita Vainikevičiūtė, 10 kl. vadovė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla