Apie galimybę pažinti save

Tituline1tituline

    Penktadienį (gruodžio 16 d.) 8-10 klasių mokiniai susitiko su Utenos regioninio karjeros centro (toliau URKC) darbuotojomis bei Lietuvos kariuomenės atstovu.

    Viešnios iš URKC pristatė vieną iš karjeros centro funkcijų, t. y. profesinį veiklinimą, jo tikslą, aptarė profesinio veiklinimo suteikiamos galimybės pažinti save svarbą.

    Tądien profesinio veiklinimo užsiėmimas vyko mokykloje. Lietuvos kariuomenės šauktinių ir/ar krašto apsaugos savanorių tarnybos panašumus ir skirtumus, jų kasdienybę - buities sąlygas, dienotvarkę, aprangą, mitybos ypatumus, pratybų ir įvairių užsiėmimų šauktiniams turinį pristatė Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Utenos poskyrio seržantas Robertas Volkus.

    Mokiniai pamatė, kaip atrodo kariui skirta apranga, kuprinės, miegmaišiai, maisto paketai bei kiti kario amunicijai priklausantys daiktai, turėta galimybė ne tik pamatyti, išgirsti, bet ir apžiūrėti iš arčiau, paliesti, pakilnoti, palyginti daiktų svorį, juos pasimatuoti.

    Be to, moksleiviai supažindinti su šauktinių atrankai taikomais reikalavimais, priemonėmis, šauktiniui nevykdant būtinosios karo prievolės, aptartos karjeros galimybės nusprendus šauktiniui tęsti tarnybą kariuomenėje.

    Neapseita ir be klausimų... Mokiniai domėjosi motyvais, paskatinusiais gerb. Robertą pasirinkti tarnybą Lietuvos kariuomenėje, šiam darbui reikalingomis fizinėmis ir asmeninėmis savybėmis, stresinių situacijų įveikos būdais ir pan.

    Taigi, susipažinta su viena iš galimybių pažinti save - privalomąja karo tarnyba ir/ar tarnyba Krašto apsaugos savanorių pajėgose (KASP), susipažinta su dar vienu žmogumi, jo karjeros istorija ir ateities planais.

    Dėkoju Utenos regioninio karjeros centro darbuotojoms Onai Šeduikienei ir Justinai Araminaitei - Pelakauskei už bendradarbiavimą ir idėją arčiau pažinti Lietuvos kariuomenės kario gyvenimą.

Jovita Vainikevičiūtė, Zarasų Švietimo pagalbos tarnybos karjieros specialistė

1

2

3

4

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla