LMS: kas tai?

tituline
    Ketvirtadienį (gruodžio 15 d.) mokykloje lankėsi LMS (Lietuvos moksleivių sąjūdis) atstovė Maria Rzezniczak. Ji mokosi Zarasų ,,Ąžuolo" gimnazijoje, yra III g klasės mokinė ir Lietuvos moksleivių sąjungos Visagino skyriaus savanorė. Maria pristatė LMS veiklą mūsų mokyklos mokinių bendruomenei, susipažindino mus su šios organizacijos misija, vizija ir tikslais, paaiškino, kaip ši organizacija sudaryta. Marijos tikslas - įkurti šios organizacijos skyrių Zarasuose.

    Maria mums papasakojo apie savo savanorišką darbą šioje organizacijoje, supažindino su savanoriškos veiklos galimybėmis tapus LMS nariais. Savanoriauti galima komunikacijos, rinkodaros, darbe su savivaldomis, regioninės jaunimo politikos bei renginių organizavimo srityse, taigi, sričių ne viena, kur galima save išbandyti ir labiau save pažinti.

    Buvo įdomu sužinoti, kodėl Maria tapo šios organizacijos nare ir kokią naudą jai duoda savanorystė. Pagrindiniu dalyku ji įvardijo įgytą drąsą kalbėti prieš auditoriją, naujas pažintis ir įdomų laisvalaikį su bendraminčiais.

    Galvoju, kad susitikimas buvo naudingas. Smagu buvo pažinti drąsią bendraamžę, daugiau sužinoti apie mokinių savivaldos organizaciją - LMS ir galimybes ten reikštis ir save pažinti.

Gabija Lašaitė, 10 kl. mokinė, Mokinių tarybos narė

1

2

3

4

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla