Išbandyta praktiškai

ppp
    Tarp visų mokiniams teikiamų profesinio orientavimo paslaugų yra ir profesinis veiklinimas. Viena iš jo formų - patyriminiai vizitai. Jais siekiama sudaryti mokiniams sąlygas išbandyti patrauklias profesijas praktikoje, įsitraukti į realaus darbo aplinką, arčiau pažinti profesiją ir savo gabumus, polinkius, interesus, kas leistų ateityje padaryti sąmoningą profesinį apsisprendimą.

    Vasario 2 d. (ketvirtadienį) 9 ir 10 kl. mokinių grupė patyriminio vizito vyko į Rokiškio profesinio mokymo centrą. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti kosmetiko ir motorinių transporto priemonių remontininko profesijas.


po

    Susipažinę su mokymosi galimybėmis RPMC, išklausę darbo saugos instruktažą, mokiniai kelias valandas galėjo gilintis į pasirinktą profesinę veiklą praktiškai.

    Motorinių transporto priemonių remontą pasirinkę mokiniai tądien susipažino su automobilio variklio sandara ir veikimu, jo gedimo diagnozavimo būdais ir įranga, išbandė variklio montavimui reikalingus įrankius, tyrinėjo automobilių remonto dirbtuves, čia esančius prietaisus o šaltkalvystės laboratorijoje pagal brėžinį gamino detalę bei įsivertino atliktą darbą.
1

2

3

4

5

6

7

8

    Pasirinkę išbandyti kosmetiko darbą pradžioje susipažino su kosmetiko mokymo programa, gilino savo teorines žinias apie dekoratyviosios kosmetikos medžiagas, sudėtį, vizažisto darbui reikalingas priemones, makiažo rūšis, odos tipus, aptarė veido gražinimo taisykles ir dažniausiai pasitaikančias klaidas, nagrinėjo gero ir prasto makiažo požymius ir pavyzdžius, vėliau praktikavosi darydami makiažą patys, vertino savo praktinį darbą.
1a

1b

1c

1d

1e

1f

1g

    Ne tik praktikuotasi... Kartu su profesijos mokytojais aptarta kosmetiko ir motorinių transporto priemonių remontininko darbo rizika, pavojai, šioms profesijoms reikalingos asmeninės savybės bei joms svarbūs mokomieji dalykai, įsidarbinimo galimybės, diskutuota apie savo verslo kūrimo perspektyvas, susipažinta su profesijos mokytojų karjeros keliu.

    Dėkojame Silvai Piestinienei - profesinio mokymo centro karjeros specialistei, padėjusiai surengti šį patyriminį vizitą, taip pat šio centro profesijos mokytojams Aidai Stainienei, Mildai Matiukienei, Dovilei Galinienei, Rimantui Guzikauskui, Skirmantui Kisieliui, Dariui Kišūnui ir Donatui Žemaičiui už perteiktas teorines ir praktines žinias bei nuoširdų bendravimą su mokiniais.

Jovita Vainikevičiūtė, karjeros specialistė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla