Daugiau apie mokymosi galimybes ir darbo pasaulį

Tituline1tituline2

    Viena iš ugdymo karjerai kompetencijų – mokymosi galimybių ir darbo pasaulio pažinimas. Tai svarbu siekiant jaunuoliams susikurti teisingą viziją apie savo ateitį bei išsikelti realistiškus tikslus. Kad ši vizija taptų realybe, jaunam žmogui jau dabar aktualu domėtis studijų pasiūla, rinkti informaciją, įvertinti savo turimus gebėjimus ir jų pritaikomumą ateities profesijai, konsultuotis su ekspertais, savo sričių žinovais.

    Puiki vieta ir galimybė tai pažinti - mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda ,,Karjera ir studijos 2023”, vykusi paskutinėmis kovo dienomis Vilniuje. Šioje parodoje penktadienį (kovo 31 d.) lankėsi ir Antazavės pagrindinės mokyklos 9 –10 klasių mokinių grupė.

    Moksleiviai galėjo čia gauti reikalingą informaciją ir patarimus apie aukštosiose mokyklose- kolegijose ir universitetuose bei profesinio mokymo įstaigose siūlomas studijų/mokymo programas, priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms, patį studijų procesą, įsidarbinimo galimybes baigus studijų/mokymo programą.

    Be to, paroda kvietė moksleivius į įvairias paskaitas, diskusijas, veiklas - stebėti chemijos ir fizikos eksperimentus, pažinti ugniagesio, pasieniečio, muitinės ar policijos darbuotojo, vadovybės apsaugos pareigūno darbo ypatybes, susipažinti su darbo priemonėmis, pvz. ugniagesiui reikalinga technika, endoskopinei operacijai bei kraujo mėginiams paimti būtina įranga, ją išbandyti ir pan.

    Norintiems labiau pažinti save paslaugas Savęs pažinimo erdvėje teikė patyrę karjeros konsultantai.

1

2

4

3

5.1

5

6

7

8

9

10

    Vaizdą ir supratimą apie darbo pasaulį - įmonėje dirbančius darbuotojus, jų atranką, jiems keliamus reikalavimus, motyvavimo sistemą, darbo sąlygas, čia veikiančią įrangą praplėtėme lankydamiesi vienoje iš didžiausių Lietuvos spaustuvių – UAB Grafija. Įmonė teikia komercinės, reklaminės, saugios spaudos plastikinių kortelių gamybos paslaugas, taip pat gamina pakuotes įvairiems maisto produktams.

    Mokiniai susipažino su įmonės gamybos apimtimis, gaminių asortimentu, jo eksporto kryptimis, žaliavų laikymo ypatumais, atliekų antriniu panaudojimu, stebėjo pakuotės, skirtos maisto produktams, gamybos procesą, robotų atliekamą darbą.

spaustuve

Spaustuve1

Spaustuve3

Spaustuve4

Spaustuve5

Spaustuve6

    Antazavės pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu dėkoju UAB Grafija komercinės spaudos gamybos vadovui Dmitrij Malinin ir personalo vadybininkei Eglei Žvirblienėi už mums skirtą laiką - turiningą ir įdomią ekskursiją, nuoširdų ir šiltą bendravimą, sudarytas sąlygas arčiau pažinti darbo tikrovę bei galimybes plėsti mokinių ugdymo karjerai kompetencijas.

Jovita Vainikevičiūtė, karjeros specialistė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla