Integruotos pamokos ketvirtokams

pp
    Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniams gegužės 30 dieną vyko netradicinės pamokos, kurias vedė Šniukštų bibliotekininkė Virginija Petraitienė. Vyko integruotos lietuvių kalbos „Olimpinis sportas. Olimpinės žaidynės“, matematikos „Sporto klube“ ir kūno kultūros „Sportas. Nuo mankštos iki medalio“ pamokos.

    Integruotų pamokų metu bibliotekininkė pasakojo apie savo gyvenimo nelengvą kelią sporto link, sportinius laimėjimus, rodė iškovotus medalius, pasakojo jų atsiradimo istorijas, atsakė į mokinių klausimus, pristatė knygas apie sportą, įdomiai pasakojo apie Olimpines žaidynes, Lietuvos žymius sportininkus - R. Ubartą, V. Alekną, A. Skujytę, R. Meilutytę ir kitus. Mes, ketvirtokai, buvome aktyvūs pamokų dalyviai. Turėjome progą sužinoti apie buvusios sportininkės nuopelnus, įgijome daug naujų žinių apie sportą, mokėmės kurti interviu, formuluoti klausimus, atidžiai klausytis pasakojimų, atsakyti į klausimus, spręsti kryžiažodžius ir tekstinius uždavinius, žaisti judriuosius žaidimus.

    Visiems mokiniams šios integruotos pamokos patiko. Esame dėkingi Šniukštų bibliotekininkei už įdomias pamokas. Noriai dalyvausime ir kitose veiklose, stengsimės daugiau sužinoti, augsime kartu su knygomis ir sportuodami!

Gabija Navickaitė,
4 kl. mokinė

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla