Žygis dviračiais po Antazavės šilą

 ppp
  Mes, penktokai, esame smalsūs ir aktyvūs, todėl sugalvojome išvyką su dviračiais. Noras pabūti su klasės draugais ir kartu pažinti gimtąjį kraštą mus nuvedė į Antazavės šilą.

    Gegužės 31 dieną žygį pradėjome nuo savo mokyklos. Žygyje mus lydėjo klasės vadovė Laima Mažiulienė. Pirmiausiai miško keliukais pasiekėme Marimontą. Tai vieta, kur vienu metu galima būti dviejuose rajonuose. Viena koja –Zarasų, kita koja –Rokiškio rajone. Apžiūrėjome buvusio malūno liekanas, pasivaikščiojome bruku.

    Paskui per kalnelius ir pakalnes pasiekėme Šilo mūšio vietą. Dabar čia pastatyta ąžuolinė atminimo lenta, kryžius, suoliukai. Apžiūrėjome partizanų žeminę, prisiminėme partizanus ir jų indėlį prisidedant prie Nepriklausomybės.

    Toliau kelias mus vedė prie piliakalnių, kurie Lietuvos valstybės nutarimu yra paskelbti kultūros paminklais. Tai Pakačinių ir Velykuškių piliakalniai. Pakirto kojas, kol į juos įlipom, bet smagu buvo pasidairyti po apylinkes.

    Paskui susiradome aikštelę Marimonte, užkūrėme laužą ir kepėm dešreles, smagiai pietavom, aptarėme, ką pamatėme, ką naujo sužinojom. Ugdėmės pažinimo, pilietiškumo, sveikos gyvensenos kompetencijas.

    Pavargom, bet praturtėjom. Ačiū visiems, kas mums padėjo suorganizuoti šį žygį.

5 klasės mokinys Mikas Žemaitis

1

2

3

4

8

5

6

7

9

10

11

12

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla